بابایی: بدون واهمه مقابل پیکان قرار گرفتیم، سردار همیشه با ماست

سرمربی تیم هاوش گنبد گفت: بازیکنان من بدون ترس و واهمه مقابل پیکان به میدان رفتند و تنها در ست پنجم کمی دچار لغزش شدند.

خبرنگار ورزشی ، رامین بابایی، سرمربی تیم هاوش گنبد در مورد پیروزی ۳ بر ۲ تیمش مقابل پیکان در هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: بازی سنگین و خوبی بود و باید تشکر ویژه‌ای از بازیکنانم داشته باشم. آنها بدون ترس و واهمه مقابل پیکان به میدان رفتند و تنها در ست پنجم به خاطر کم‌تجربگی کمی دچار لغزش شدند.

وی ادامه داد: برگ برنده ما در این بازی سرویس بود تا مهاجمان حریف را از کار بیندازیم. تیم پیکان پاسور فوق‌العاده‌ای به نام سعید معروف دارد که آنالیز کردن او واقعاً دشوار است، به همین خاطر با زدن سرویس‌های هدف‌دار تلاش کردیم توپ‌های سالم به دست او نرسد.

بابایی همچین تصریح کرد: ما به نام حریفان خود کاری نداریم، هدف ما این است که در لیگ برتر باقی بمانیم، اما پس از پیروزی مقابل ورامین و پیکان نیم‌نگاهی هم به پلی‌آف داریم.

سرمربی تیم هاوش گنبد در مورد مشکلات تیمش خاطر نشان کرد: گنبد هر سال درگیر مشکلات مالی است و انتظارها نیز از ما بالا. ما بخشی از قرارداد خود را دریافت کرده‌ایم، ولی برای درخشش و گرفتن نتیجه در بازی‌های پیشرو نیاز به حمایت مسئولان داریم.

وی درباره حضور سردار آزمون، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در تمرینات تیم هاوش گفت: سردار همیشه با ماست. او پا به پای ما تمرین می‌کند و به جرأت می‌توانم بگویم در حد یک بازیکن لیگ برتری والیبال است. سردار در سه بازی برای ما پاداش تعیین کرد که ما تنها یک بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و او به ما پاداش داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار