گرشاسبی: گفته بودم برانکو عاشق ایران؛ حالا به سمت اهداف بزرگ‌تر حرکت می‌کنیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: همان‌طور که گفته بودم برانکو عاشق ایران و پرسپولیس است و طبق وعده، همکاری‌اش تمدید شد.

، حمیدرضا گرشاسبی پس از تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: همان‌طور که بارها به هواداران عزیز و ‌داشتنی پرسپولیس گفته بودیم، آقای برانکو عاشق ایران و پرسپولیس است و وعده کرده بودیم قراردادش تمدید خواهد شد. امروز (چهارشنبه) شاهد این اتفاق بودیم که با توجه به خواسته بر حق هواداران و حمایت هیئت مدیره باشگاه، این مهم محقق شد و آقای ایوانکوویچ حداقل برای دو فصل بعد نیز هدایت تیم پرسپولیس را بر عهده خواهد داشت.

وی ادامه داد: با تمدید مدت همکاری برانکو ایوانکوویچ به امید خدا با شتاب بیشتری به سمت موفقیت‌های آینده در رقابت‌های داخلی و بین‌المللی پیش خواهیم رفت. البته در این مسیر مثل همیشه دشواری‌های بسیار خواهد بود که با یاری خدا، حمایت و انرژی هواداران، تلاش تیم، درایت کادر فنی و تدابیر مدیریت باشگاه بر آنها فائق خواهیم آمد تا پرسپولیس بزرگ به مسیر خود ادامه دهد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: از هواداران عزیز به‌عنوان صاحبان اصلی پرسپولیس و همین‌طور از پیشکسوتان بزرگ و شریف پرسپولیس می‌خواهیم همچنان حمایت خود را از این باشگاه پرطرفدار داشته باشند تا شاهد سربلندی بیش از پیش خانواده پرسپولیس باشیم. خوشبختانه ما یک تیم خوب از بازیکنان داریم که تیم فنی خوبی آن را هدایت می‌کند و یک تیم مدیریتی خوب هم با تمام توان در کنار آنها قرار دارد تا اهداف بزرگ پرسپولیس عزیز را دنبال کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار