نورافکن: آخر فصل می‌توانم به‌عنوان بازیکن آزاد به اروپا بروم

هافبک تیم فوتبال استقلال تهران تأکید کرد که در پایان فصل می‌تواند به‌عنوان بازیکن آزاد راهی فوتبال اروپا شود.

امید نورافکن در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره منتفی شدن حضورش در تیم شارلوا گفت: من از این تیم پیشنهاد داشتم و مدتی پیش با مسئولان باشگاه و همچنین سرمربی تیم صحبت کردم. واقعیت این است که علاقه داشتم فوتبالم را در اروپا ادامه بدهم، ولی در نهایت این موضوع با موافقت باشگاه و سرمربی مواجه نشد. حالا هم تمرکزم روی استقلال است.

وی در واکنش به اینکه باشگاه استقلال مبلغ سنگینی را بابت صدور رضایت‌نامه‌اش برای شارلوا درخواست کرده بود، اظهار داشت: باشگاه شارلوا قصد داشت مبلغی را به‌عنوان پول رضایت‌نامه به باشگاه استقلال پرداخت کند، ولی باشگاه ما مبلغ قابل توجهی را از تیم بلژیکی می‌خواست و طبیعی بود که آنها چنین مبلغی را برای یک بازیکن آسیایی هزینه نکنند.

هافبک تیم فوتبال استقلال تهران در پاسخ به این پرسش که چه زمانی می‌تواند به فوتبال اروپا برود،‌ خاطر نشان کرد: من می‌توانم در پایان این فصل از استقلال جدا شوم و اگر شرایط مهیا بود به فوتبال اروپا بروم. در قرارداد من بندی گنجانده شده است که اگر پیشنهاد اروپایی داشته باشم بتوانم به‌عنوان بازیکن آزاد به عضویت یک تیم اروپایی دربیایم. امیدوارم این فرصت را داشته باشم که به فوتبال اروپا بروم و پیشرفت کنم.

نورافکن همچنین راجع به شرایط استقلال در لیگ برتر تصریح کرد: خوشبختانه نتایج خوبی گرفته‌ایم و رفته‌رفته خودمان را به بالای جدول می‌رسانیم. الان تمام تمرکز ما این است که خودمان را به صدر جدول نزدیک کنیم و هدف‌مان این است که بهترین نتایج را در لیگ برتر بگیریم. بعد از آن روی جام حذفی تمرکز خواهیم کرد تا بتوانیم قهرمان شویم و به هواداران یک جام هدیه بدهیم. البته در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و ما برای قهرمانی در جام حذفی کار سختی خواهیم داشت.

وی با اشاره به تقابل استقلال و سایپا در هفته نوزدهم لیگ برتر گفت: آنها هم مثل تیم ما از بازیکنان جوان و باکیفیتی سود می‌برند. ما هدفی جز برد نداریم و چون در بازی با تراکتورسازی سه امتیاز را نگرفتیم، حالا می‌خواهیم آن مساوی را با پیروزی برابر سایپا جبران کنیم.

هافبک تیم فوتبال استقلال تهران در پایان اظهار داشت: از هواداران استقلال می‌خواهم در بازی‌های آینده ما را حمایت کنند و به ورزشگاه بیایند. ما واقعاً نیاز به حمایت آنها داریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار