عنایتی: کارهای سخت را دوست دارم و قرار نیست چون سابقه ندارم موفق نباشم

سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان خراسان گفت: من کارهای سخت را دوست دارم و تلاش می‌کنم تا امسال با تیم مشکی‌پوشان نتایج خوبی بگیرم.

رضا عنایتی در مورد شرایط تیمش برای بازی برابر پرسپولیس به خبرنگار ورزشی اظهار داشت: خوشبختانه نیم‌فصل دوم را خوب شروع کردیم و وضعیت خوبی داریم. قطعاً بازی با پرسپولیس برای ما بسیار سخت خواهد بود، زیرا آنها از لحاظ بازیکن، کادر فنی و هوادار در سطح بالایی قرار دارند. البته ما هم تیم خوبی داریم و بچه‌ها اعتمادبه‌نفس دارند تا در این بازی نتیجه بگیرند.

سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان خراسان در ادامه افزود: ما میزبان هستیم و طبیعتاً دنبال بهترین نتیجه خواهیم بود. نتیجه این مسابقه قابل پیش‌بینی نیست، ولی امیدوارم بچه‌ها روز خوبی را پشت سر بگذارند. ما از پرسپولیس شناخت کافی داریم و امیدوارم به هدف‌مان برسیم.

وی در مورد اینکه آیا از بازیکنان جدید مشکی‌پوشان در این مسابقه استفاده خواهد کرد یا خیر گفت: این بستگی به شرایط بازی و تاکتیکی دارد که ما در بازی با پرسپولیس اتخاذ خواهیم کرد. ما یک بازیکن عراقی گرفتیم و یک بازیکن گرجستانی هم به تیم اضافه کردیم که اگر لازم بود از آنها استفاده خواهیم کرد.

عنایتی در پاسخ به این پرسش که آیا مربیگری برای او چالش سختی نیست، خاطر نشان کرد: به‌هرحال من باید کارم را از یک جا شروع می‌کردم و این‌طور نیست که چون سابقه نداشته‌ام، قرار نیست موفق باشم. من کارهای سخت را دوست دارم و تلاش می‌کنم تا امسال با تیم مشکی‌پوشان نتایج خوبی بگیرم. بازیکنان هم تلاش می‌کنند تا مشکی‌پوشان از پایین جدول جدا شوند و به بالای جدول برسند.

«در بین مربیان خارجی کدام مربی را به‌عنوان الگوی خود انتخاب کرده است؟»، سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان خراسان همچنین در پاسخ به این پرسش گفت: من الگوی خاصی در مربیگری ندارم و سعی می‌کنم از خصوصیات مثبت هر مربی استفاده کنم. البته گواردیولا مربی مورد علاقه من است، چون او به هر تیمی که می‌رود روند روبه رشدی دارد و کارش را به بهترین شکل انجام می‌دهد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار