پورموسوی: برنامه ۹۰ جهت‌دار و از مخاطبانش کم شده است

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان مدعی است از تعداد مخاطبان برنامه ۹۰ کاسته شده است.

سیداکبر پورموسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد آخرین وضعیت فولاد خوزستان، ناراحتی اخیر کاپیتان این تیم،‌ جذب بازیکن توسط سرخپوشان اهوازی و ... صحبت کرد و البته گلایه‌هایی هم از عادل فردوسی‌پور داشت. مشروح این گفت‌وگو در زیر می‌آید:

تسنیم: شرایط فولاد خوزستان چطور است؟

خدا را شکر شرایط‌مان خوب است و خودمان را آماده بازی با گسترش فولاد می‌کنیم. آنها تا الان نتایج خوبی گرفته‌اند و یک مربی خوب هم دارند. باید بگویم فیروز کریمی جزو مربیان بزرگ لیگ محسوب می‌شود. آنها روی زمین فوتبال بازی می‌کنند که این می‌تواند هم کار ما را سخت کند و هم آسان.

تسنیم: بازیکن جدیدی به فولاد اضافه می‌شود؟

ما تا ۲۶ دی فرصت داریم که بازیکن بگیریم. باید ببینیم تا آن زمان شرایط به صورتی خواهد بود.

تسنیم: ظاهراً به عبدالله‌زاده اجازه جدایی نداده‌اید ...

او از اروپا پیشنهاد داشت و این پیشنهاد را با باشگاه فولاد در میان گذاشت، ولی در نهایت با جدایی‌اش مخالفت کردیم.

تسنیم: ایوب والی در مصاحبه‌ای با کنایه گفته است که شما از ابتدای فصل دنبال جذب دفاع بوده‌اید. او از این ناراحت است که قصد دارید در پست دفاع بازیکن بگیرید؟

اتفاقاً ایوب با من تماس گرفت و به این موضوع اشاره داشت که در مصاحبه‌اش شیطنت شده است. گاهی اوقات ممکن است یک کلمه جابه‌جا شود و مفهوم جمله را به‌هم بریزد. ما امسال دو بازیکن در پست دفاع میانی داریم، یکی ایوب والی و دیگری عبدالله کرمی. میلاد بدرقه را هم از هافبک به دفاع آوردیم. با این شرایط طبیعتاً تیم ما نیاز به دفاع میانی دارد. در ضمن من هیچ وقت نگفتم که می‌خواهم دفاع بیاورم تا جای فلان بازیکن را بگیرد.

تسنیم: حرف خاصی مانده است؟

در برنامه این هفته نود در یک قسمت سیستم بازی تیم‌ها آنالیز شد. جالب اینجاست که آنالیز سیستم تیم‌های اول، سوم، چهارم و پنجم نشان داده شد، ولی آنالیز سیستم تیم ما نشان داده نشد و این جای تعجب دارد! دو سال پیش هم که با استقلال‌خوزستان قهرمان شدیم فردوسی پور هر هفته در برنامه‌اش می‌گفت تیم‌هایی که در نیم‌فصل قهرمان شدند در پایان فصل قهرمان نخواهند شد. او معتقد بود استقلال خوزستان قهرمان نمی‌شود.

تسنیم: حتماً از فردوسی‌پور ناراحت هستید ...

من معتقدم فردوسی‌پور و برنامه‌اش روی افکار مردم تأثیر می‌گذارند و باید بگویم که برنامه نود جهت‌دار شده است. احساس من این است که از مخاطبان این برنامه هم کم شده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار