کوتینیو: بدون خانواده‌ام در اینتر می‌مُردم!

ستاره برزیلی جدید بارسلونا اعتراف کرد که در اولین تیم اروپایی دوران بازیگری‌اش روزهای بسیاری سختی را سپری کرده بود.

، فیلیپه کوتینیو، بازیکنی که روز گذشته به صورت رسمی از تیم فوتبال لیورپول به بارسلونا پیوست با اشاره به روزهای نخست حضورش در فوتبال اروپا، اعتراف کرد که دوران بازیگری‌اش در اینتر بسیار تلخ بوده است.

کوتینیو در سن ۱۶ سالگی کشورش برزیل را به مقصد ایتالیا برای بازی در نراتزوری ترک کرد اما در این تیم روزهای پرفروغی نداشت و در ۵ سالی که با این تیم قرارداد داشت (۴ سال آن به عنوان بازیکن قرضی در تیم‌های واسکودوگاما و اسپانیول سپری شد) تنها ۴۶ بازی انجام داد.

او در گفت‌و‌گو با شبکه تلویزیونی بارسلونا درباره روزهای نخست حضورش در فوتبال اروپا گفت: وقتی در ۱۶ سالگی اولین قراردادم را با یک تیم اروپایی بستم، کم‌کم فهمیدم که باید به بازیکنی حرفه‌ای تبدیل شوم اما آن زمان هنوز بسیار جوان بودم. برای فردی در آن سن و سال که از نظر فرهنگی هم کاملاً با فرهنگ اروپا بیگانه بود، زندگی بسیار سخت بود.

کوتینیو ادامه داد: من همراه با والدینم و نامزدم که الان همسر من است به ایتالیا رفتم. اینتر آن زمان قهرمانی‌های زیادی داشت و پیوستن به این تیم برایم تجربه سازنده‌ای بود اما آن جابجایی سختی‌های خودش را هم داشت. اگر تنها به ایتالیا رفته بودم، می‌مردم. من به حمایت خانواده‌ام نیاز داشتم و آنها کنارم بودند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار