رکورد مشترک و عجیب انصاری‌فرد و اوروس در المپیاکوس + عکس

نشریه داخلی باشگاه المپیاکوس گزارشی درباره رکورد مشترک و جالب ۲ مهاجم ایرانی و صربستانی تیم فوتبال این باشگاه منتشر کرد.

، به نقل از نشریه گاوروس، یکشنبه شب گذشته تیم المپیاکوس با پیروزی ۳ بر صفر برابر لاریسا به صدر جدول رده‌بندی سوپر لیگ یونان بازگشت. در دیداری که هم کریم انصاری‌فرد گلزنی کرد و هم اوروس. انصاری‌فرد در دقیقه ۶۸ گل بسیار زیبایی به ثمر رساند تا دومین گل المپیاکوس شکل بگیرد. اوروس نیز که در دقیقه ۷۸ به جای انصاری‌فرد وارد میدان شده بود گل سوم را وارد دروازه لاریسا کرد.

در ادامه گزارش نشریه داخلی باشگاه المپیاکوس آمده است:  ۲ ستاره ایرانی و صربستانی راه رقابت با یکدیگر را پیدا کردند و به کمک المپیاکوس جهت جدایی از ۲ تیم تعقیب‌کننده در جدول رده‌بندی سوپر لیگ یونان شتافتند. انصاری‌فرد با به ثمر رساندن هشتمین گل فصل خود در صدر جدول برترین گلزنان قرار گرفت. اوروس نیز گل چهارم خود را در یازدهمین بازی به ثمر رساند تا نشان دهد می‌تواند مهره‌ای ارزشمند برای گارسیا، سرمربی جدید المپیاکوس در خط حمله باشد. 

گاوروس سپس با اشاره به رکود مشترک انصاری‌فرد و اوروس نوشت: انصاری‌فرد چهار گل بیشتر از اوروس به ثمر رسانده است اما هر ۲ بازیکن رکوددار هستند. این رکورد چیست؟ در پایان هفته شانزدهم سوپر لیگ فوتبال یونان انصاری‌فرد و اوروس تقریبا در هر ۱۰۳ دقیقه گلزنی کرده‌اند!

کریم انصاری‌فرد در ۱۲ بازی به مدت ۸۲۳ دقیقه حضور داشت و هشت گل به ثمر رساند. اوروس نیز با شرکت در ۱۲ بازی و مجموع دقایق ۴۰۳ توانسته چهار گل بزند. این آمارها نشانه به ثمر رسیدن یک گل در هر ۱۰۳ دقیقه توسط مهاجمان ایرانی و صربستانی برای المپیاکوس است! البته اوروس از روی نیمکت ذخیره‌ها اغلب وارد زمین شده و گلزنی کرده که ارزشمند است. کریم انصاری فرد نیز به طور مدام دروازه حریفان خود را بمباران می‌کند تا بهترین گلزن المپیاکوس شود.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار