ارائه برنامه‌های کاندیداهای دبیر کلی در نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک/ درخشان انصراف داد؟

چهارمین نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک در حالی امروز برگزار شد که کاندیداهای دبیر کلی انتخابات کمیته به ارائه برنامه‌ها و نقطه نظرات خود برای حضور در مجمع انتخابی کمیته ملی المپیک پرداختند.

، آرش میراسماعیلی سخنگو و مسئول اجرایی کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک  ضمن بیان این مطلب به سایت کمیته ملی المپیک اظهار داشت: در ابتدا جا دارد خالصانه از موافقت و قبول دعوت کاندیداهای محترم دبیر کلی  برای حضور در این نشست مراتب قدرانی و تشکر خود را بجا آورم که انصافا با استقبال و برخورد خوب این عزیزان مواجه شدیم که این امر جایگاه مهم کمیسیون را در بین مدیران ورزشی نشان می دهد.

وی ادامه داد:در این جلسه کاندایهای دبیر کلی کمیته ملی المپیک برنامه ها و نقطه نظرات خوبی بیان داشتند و این نشان می دهد که بدون تردید با همدلی بین قهرمانان،مدیران و پیشکسوتان ورزش کشور می توانیم شاهد حضور نماینده های خوبی ار سوی جامعه ورزش کشور در کمیته ملی المپیک باشیم.

میراسماعیلی ادامه داد: چهارمین نشست کمیسیون ورزشکاران که با اکثریت آرا برگزار شد نشان داد این کمیسیون هر چه جلوتر می رود جایگاه و وجاهت خود را در بین مسئولان، مدیران، پیشکسوتان، قهرمانان و در کل خانواده ورزش کشور پیدا کرده و می رود در آینده نزدیک، با توجه به حضور ۶ نماینده رای دهنده در مجمع کمیته و همچنین حضور یک نماینده در هیئت اجرایی،نقش بسزایی در تصمیمات ورزش کشور جهت رشد وارتقا و برطرف کردن مشکلات جامعه فرهیخته ورزش کشور داشته باشد.

میر اسماعیلی تصریح کرد:اعضای کمیسیون ورزشکاران قطعا با توجه به اهمیت انتخابات کمیته ملی المپیک مشورتهایی با یکدیگر خواهند داشت و البته اگر فرصت بود می توانستیم حتی از کاندیداهای دیگر پست‌های انتخابات کمیته ملی المپیک دعوت بعمل بیاوریم که  به دلیل کمبود وقت و تعدد کاندیداها متاسفانه میسر نشد ولی قطعا ۶ عضو رای دهنده کمیسیون ورزشکاران حاضر در مجمع انتخابی کمیته ملی المپیک برای انتخاب رئیس،نائب رئیس،دبیر کل،خزانه دار و هیات اجرایی  با انتخاب کارشناسانه و رای واحد شرکت خواهند کرد.

میراسماعیلی در خاتمه تصریح کرد: بار دیگر از اساتید ارجمند و بزرگوار آقایان شاهرخ شهنازی،مهدی علی نژاد، علی مرادی وصادق فرجی که قبول زحمت کردند و در جلسه کمیسیون ورزشکاران شرکت کردند تشکر می‌کنم چرا که چنین نشستهایی بدون تردید در راستای رشد و ارتقا هر چه بیشتر ورزش کشور خواهد بود.

، محمد درخشان یکی دیگر از کاندیداهای پست دبیرکلی در این نشست حضور نداشت و معلوم نیست که وی برای حضور در انتخابات، انصراف داده یا می‌خواهد ادامه دهد؟

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار