تعیین زمان همایش تیم‌های شرکت‌کننده در جام جهانی ۲۰۱۸؛ نرم‌افزار ۷ زبانه متروی مسکو

زمان دقیق برگزاری همایش ویژه سرمربیان و مدیران ۳۲ تیم ملی شرکت‌کننده در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مشخص شد.

، به نقل از سایت رسمی کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، همایش رسمی جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۷ و ۲۸ ماه فوریه (۸ و ۹ اسفند) در شهر سوچی روسیه برگزار خواهد شد.

در این همایش ۲ روزه سرمربیان و مدیران تیم‌های ملی راه‌یافته به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور خواهند داشت که به بحث‌های مختلف درباره این رقابت‌ها می‌پردازند.

در جمع نمایندگان تیم‌های شرکت‌کننده در همایش ویژه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه علاوه بر سرمربیان و مدیران افرادی در بخش‌های پزشکی، امنیتی، رسانه‌ای، تدارکات، حمل‌ونقل و بازاریابی نیز حضور خواهند یافت.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ حاکی از آن است که متروی مسکو جهت رفاه حال هواداران فوتبال نرم‌افزار موبایلی به ۷ زبان زنده دنیا تعبیه کرده است. این نرم‌افزار هنگام ورود هواداران فوتبال به متروی مسکو روی گوشی‌های همراه در دسترس خواهد بود که اطلاعات مفیدی درباره جام جهانی ۲۰۱۸ شامل زمان دیدارها، ورزشگاه‌ها، مسیرهای دسترسی، تماس‌های اضطراری و ... ارائه می‌کند.

نرم‌افزار موبایلی متروی مسکو برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به زبان‌های روسی، انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، پرتغالی و چینی خواهد بود.

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۷ در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه با شرکت ۳۲ تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار