مانچینی گزینه هدایت تیم ملی استرالیا شد

یک روزنامه روس گزارش داد که سرمربی ایتالیایی تیم زنیت سن پترزبورگ یکی از نامزدهای اصلی هدایت تیم ملی فوتبال استرالیا در جام جهانی ۲۰۱۸ است.

، به نقل از روزنامه ریانووستی روسیه، آنگه پوستک‌اوغلو در ماه دسامبر ۲۰۱۷ میلادی پس از هدایت تیم ملی فوتبال استرالیا به جام جهانی ۲۰۱۸ از سمت سرمربیگری این تیم کناره‌گیری کرد و هنوز سکاندار جدید استرالیایی‌ها مشخص نشده است.

در این میان روبرتو مانچینی، سرمربی ۵۳ ساله و ایتالیایی تیم زنیت سن پترزبورگ روسیه یکی از نامزدهای اصلی هدایت تیم ملی فوتبال استرالیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است. مانچینی تمایل به مربیگری در عرصه ملی دارد، زیرا پیش از این فقط در باشگاه‌ها مربیگری کرده است، البته رسانه‌های ایتالیایی هم اعلام کرده‌اند که روبرتو مانچینی شاید سرمربی تیم ملی این کشور شود. تیمی که نتوانست به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه  صعود کند.

رسانه روسی در ادامه خبرش آورده است: علاوه بر روبرتو مانچینی نامزد بعدی هدایت تیم ملی فوتبال استرالیا مارسلو بیلسای آرژانتینی است. او نیز از دسامبر گذشته میلادی پس از کناره‌گیری از هدایت تیم فوتبال لیل فرانسه بیکار است.

روبرتو مانچینی نیز تابستان ۲۰۱۷ میلادی به عنوان سرمربی جدید تیم زنیت سن پترزبورگ انتخاب شده بود. زنیت با هدایت این سرمربی مشهور ایتالیایی رتبه دوم جدول رده‌بندی نیم‌فصل اول لیگ برتر روسیه را به دست آورد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار