سفر بدون ویزای هواداران فوتبال به کشور میزبان جام جهانی ۲۰۱۸

دولت روسیه لایحه‌ای را به دومای این کشور ارائه داد تا زمینه سفر بدون ویزای هواداران فوتبال جهت تماشای دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ فراهم شود.

، به نقل از روزنامه ریانووستی روسیه، دولت روسیه به ریاست ولادیمیر پوتین لایحه‌ای را به دوما ارائه داد که شامل یک بازه زمانی مشخص  سفر هواداران فوتبال از سراسر جهان به روسیه جهت تماشای دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ خواهد بود.

بر اساس لایحه ارائه شده از سوی دولت روسیه امکان سفر هواداران فوتبال به جمهوری‌های مختلف این کشور بدون ویزا و تنها با ارائه کارت هویتی معتبر فراهم می‌شود. این بازه زمانی از ۱۰ روز پیش از آغاز رسمی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تا روز پایانی رقابت‌ها خواهد بود. همچنین هواداران فوتبال از سراسر جهان در صورت ورود بدون ویزا به روسیه باید بلیت تماشای دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ را به همراه داشته باشند.

در بخشی دیگر از لایحه دولت روسیه سفر رایگان اصحاب رسانه‌های ورزشی با قطارهای ویژه میان شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ با ارائه کارت شناسایی معتبر پیش‌بینی شده است.

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۷ در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه با شرکت ۳۲ تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار