سعیدی: هنوز پتانسیل جذب منابع بیشتر برای کمیته ملی المپیک وجود دارد/ ارتباطم با گلف قطع نخواهد شد

رئیس فدراسیون گلف گفت: یکی از دغدغه‌های من به عنوان رئیس یکی از فدراسیون‌های المپیکی مانند سایر روسا، دغدغه‌های مالی برای بازی‌های آسیایی جاکارتا و المپیک ۲۰۲۰ است.

کیکاووس سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درخصوص آخرین وضعیت گلف اظهار داشت: ما طبق تقویم فدراسیون در ۶ ماه اول سال تمام مسابقات و اعزام‌ها را انجام دادیم و در ۶ ماه دوم سال لیگ را برگزار می‌کنیم. بر همین اساس دور رفت لیگ مردان و زنان برگزار شده و دور برگشت نیز برگزار می‌شود. همچنین اصفهان میزبان لیگ دسته یک گلف کشور خواهد بود. همچنین بهمن ماه دو دوره کلاس گلف درجه ۳ را در اصفهان و مشهد برگزار خواهیم کرد.

وی در ادامه افزود: بر اساس مصوبه هیئت رئیسه شهر تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ و با تعامل با اداره ورزش و جوانان استان و هیئت استان یک دوره مسابقه بین المللی و آسیایی وودبال شهریورد ماه سال آینده در تبریز برگزار می‌شود. این مسابقات در تقویم کنفدراسیون آسیا قرار گرفته و به زودی ستاد راهبری آن تشکیل و برنامه‌ها اعلام می‌شود.

رئیس فدراسیون گلف در خصوص ثبت نامش به عنوان کاندیدای پست خزانه داری کمیته ملی المپیک، یادآور شد: برنامه‌های من در این حوزه بر اساس اساسنامه کمیته ملی المپیک و در چارچوب قوانین و مقررات مالی و برنامه‌ها و سیاست‌های مصوب هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک خواهد بود و قطعا در تصمیمات مالی طبق قانون عمل خواهیم کرد. البته من معتقدم که نباید صرفا به منابع محدود دولتی متکی بود و در سیاست مالی و اعتباری کمیته ملی المپیک باید به همه توانمندی های اقتصادی اعم از دولتی و خصوصی توجه شود.

سعیدی تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های من به عنوان رئیس یکی از فدراسیون‌های المپیکی مانند سایر روسا، دغدغه‌های مالی برای بازی‌های آسیایی جاکارتا و المپیک ۲۰۲۰ است که بابد این نگرانی‌ها برطرف شود و فدراسیون‌ها با خیال آسوده برنامه‌های خود را ادامه دهند.

وی افزود: باید از زحمات کیومرث هاشمی و کسانی که در کمیته ملی المپیک بودند برای اداره آن این نهاد  تشکر کنم اما هنوز پتانسیل جذب منابع بیشتر برای کمیته وجود دارد به خصوص با ظرفیت بالای صالحی‌امیری.

رئیس فدراسیون گلف در خصوص وضعیت فدراسیون در صورت انتخابش به عنوان خزانه دار کمیته ملی المپیک گفت: در صورت انتخابم به عنوان خزانه دار ارتباط من با گلف قطع نخواهد شد همانطور که هنوز با خانواده کبدی در ارتباطم. باید تابع قوانین بود. من معتقدم که گلف جهش‌های خوبی داشته البته هنوز راه درازی در پیش دارد و امیدوارم به ظرفیت مدال آوری برسد که این موضوع هم دور از دسترس نیست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار