اعلام آمادگی استوریج برای پیوستن به اینتر

مهاجم انگلیسی تیم فوتبال لیورپول برای بازی زیر نظر لوچانو اسپالتی ابراز تمایل کرده است.

، دانیل استوریج به باشگاه اینتر پیشنهاد کرده است که با او قرارداد ببندد. طبق ادعای نشریه توتواسپورت ایتالیا، استوریج که از کم بودن دقایق حضورش در ترکیب لیورپول خسته شده است، قصد ترک آنفیلد را دارد و از طریق مدیر برنامه‌های خود به اطلاع مسئولان باشگاه اینتر رسانده که دوست دارد برای نراتزوری توپ بزند.

استوریج ۲۸ ساله نگران آن است که نیمکت‌نشینی‌اش در لیورپول باعث از دست رفتن فرصت بازی در جام جهانی ۲۰۱۸ به همراه تیم ملی انگلیس شود و به همین دلیل می‌خواهد از فرصتی که در نیمه دوم فصل دارد برای جلب نظر گرث ساوت‌گیت، سرمربی سه‌شیر استفاده کند.

استوریج در این فصل در تمامی رقابت‌ها ۱۴ بازی رسمی انجام داده و تنها ۳ گل زده است. با این حال مجموع دقایق حضور استوریج در میدان ۵۱۴ دقیقه است و این بدان معناست که او در هر بازی‌اش به طور میانگین ۳۶ دقیقه در میدان حضور داشته است.

قرارداد استوریج با لیورپول در ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ به پایان می‌رسد و به نظر می‌رسد که لیورپول هم نسبت به فروش او راغب است. از طرف دیگر اینتر هم تنها مائورو ایکاردی را برای پست مهاجم نوک دارد و اضافه شدن استوریج به این تیم اجازه می‌دهد که در سمت چپ یا راست، سیستم ۱-۳-۲-۴ لوچانو اسپالتی به میدان برود.

توتواسپورت مدعی شده است که استوریج به اینتر‌های پیشنهاد داده است که او را برای ۶ ماه از لیورپول قرض بگیرند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار