تشریح روند تمدید قرارداد برانکو و مکاتبه هر روزه طارمی برای جدایی پرسپولیس

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت که کار تمدید قرارداد با برانکو مراحل نهایی خود را طی می‌کند.

ابوالفضل روغنی گلپایگانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره تأخیری که در تمدید قرارداد با برانکو پیش آمده است،‌ گفت: برانکو یکی از بهترین مربیانی است که در تاریخ پرسپولیس در این تیم حضور داشته است. در دو سال و نیم از حضور او، هم در لیگ قبل شاهد قهرمانی پرسپولیس بودیم و هم امیدواریم در لیگ پیش‌رو قهرمان شویم. در لیگ قهرمانان آسیا هم خوب بالا آمدیم.

وی ادامه داد: برانکو صاحب علم، دانش و تجربیات خوبی است و علاقه جدی دارد در پرسپولیس باقی بماند. مذاکرات ما با وی قطعی و نهایی شده اما گاهی اوقات در قراردادها موارد و بندهایی وجود دارد که در بازبینی مجدد نیازمند رضایت طرفین است. یکی از بحث‌ها این بود که ما بدهی که به برانکو داشتیم را باید تسویه حساب کنیم‌، این اتفاق افتاد و با برانکو تسویه حساب شد.

روغنی گلپایگانی خاطرنشان کرد:‌ امیدوارم به زودی قرارداد به امضای طرفین برسد‌، چون پیش‌نویس هم آماده شده است. ما قرارداد با برانکو را قطعی شده می‌بینیم و هیچ مانعی وجود ندارد و تاخیر هم طبیعی است. ماندن برانکو از نظر ما، باشگاه و خود او حتمی و قطعی است.

وی درباره موافقت باشگاه پرسپولیس با رفتن طارمی اظهار داشت:‌ با توجه به مشکلاتی که برای طارمی توسط باشگاه ریزه‌اسپور پیش آمده بود او نمی‌توانست برای ما بازی کند، پایان این فصل هم قراردادش تمام می‌شد و خودش اصرار داشت به تیم‌های اروپایی یا تیم‌های دیگر بپیوندد. او هر روز مکاتبه می‌کرد و درخواست جدایی داشت، وکیلش هم دائماً با مدیریت باشگاه در تماس بود که مجوزش برای رفتن به یکی از تیم‌ها صادر شود.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس ادامه داد:‌ تیم‌های متعددی مطرح شد از جمله الغرافه قطر که اخیراً‌ منجر به توافق هر دو باشگاه و بازیکن شد. طارمی جزو سرمایه‌های خوب کشور است، آقای گل لیگ قبل بود و نقش خوبی در پرسپولیس داشت. با وجود  تاکید سرمربی برانکو و کادر مربیگری باشگاه برای استفاده از طارمی، اصرارش برای رفتن موجب شد که توافق کنیم. اگر مقابل این اصرار می‌ایستادیم انگیزه‌اش از بین می‌رفت. به هر حال توافق شد که وی به الغرافه برود و ما برای او آرزوی موفقیت داریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار