حضور مشاور برنامه‌ریزی فیفا در ایران و اعلام برنامه‌های او از زبان ساکت

مشاور برنامه ریزی فیفا در حوزه استراتژیک برای بازدید از فدراسیون فوتبال و امکانات باشگاه‌ها وارد ایران شد.

و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، محمد رضا ساکت دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: در راستای برنامه‌ریزی‌های جدید فدراسیون فوتبال و ساماندهی و تدوین برنامه جامع استراتژیک فوتبال در کلیه بخش‌ها، کمیته‌ها و باشگاه‌ها، در چند ماه گذشته مذاکراتی را با فیفا صورت داده شد و موفق شدیم جیم هان سن، مشاور برنامه‌ریزی فیفا در حوزه استراتژیک را که سابقه حضور به عنوان بازیکن، مدیر و دبیر کل فدراسیون فوتبال دانمارک برای مدت طولانی را در کارنامه فوتبالی خود دارند را، به ایران دعوت کنیم.

وی افزود: صبح امروز (سه‌شنبه) اولین جلسه معارفه ایشان در دفتر دبیر کل انجام و برنامه مدونی برای ایشان پیش بینی شده و ایشان مذاکره، مصاحبه و بازدید از کمیته‌های فوتسال، جوانان، داوران، انضباطی، حقوقی، مالی، رئیس فدراسیون، عضویت، رئیس سازمان لیگ، روابط عمومی، بین الملل، سازمان تیم‌های ملی، بازاریابی، فوتبال ساحلی و بانوان را در برنامه خواهند داشت.

دبیر کل فدراسیون تصریح کرد: جیم هان سن روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه را در اهواز و آبادان خواهند بود و دو مسابقه از لیگ را از نزدیک تماشا و از امکانات باشگاه‌های فرهنگی ورزشی فولاد، استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان دیدار و یکشنبه هفته آینده نیز جلسه‌ای را با هیئت رئیسه فدراسیون خواهند داشت، سپس از امکانات باشگاه های فرهنگی ورزشی پیکان و سایپا دیدار و بعد از این بازدیدها که حدود ۱۰ روز طول می‌کشد، نقطه نظرات خود را در حوزه برنامه‌ریزی استراتژیک به فدراسیون فوتبال ایران اعلام می‌کند.

ساکت خاطرنشان کرد: برنامه ریزی استراتژیک در اصل به عنوان نقشه راه فدراسیون که وضع موجود را مورد تحلیل و برنامه آینده، ویژن و چشم‌اندازها و مسیر آینده را کاملا مدون می‌کند، می‌تواند زمینه فعالیت منسجم سازمان فدراسیون را فراهم آورد. قبل از این دو برنامه استراتژیک برای فدراسیون فوتبال نوشته شده بود که کامل نبودند و به نظر می‌رسید که باید برنامه‌ای کاملی تدوین می‌شد. جیم ها ن سن در این سفر که از طرف فیفا برای وی در نظر گرفته شده این برنامه را دنبال و کارهای لازم را انجام می‌دهد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار