مانع‌تراشی بارسلونا در مسیر انتقال دئولوفئو به اینتر

گزارش رسانه‌های اسپانیایی حاکی از تمایل بال تیم فوتبال بارسلونا برای بازگشت به سری A است.

، مطبوعات اسپانیایی مدعی هستند که جرارد دئولوفئو، بال اسپانیایی تیم فوتبال بارسلونا خواهان پیوستن به اینتر است اما باشگاه کاتالان‌ها تنها به شرطی با انتقال او به سری A موافقت می‌کند که اینتر یا نسبت به خرید قطعی این بازیکن اقدام کند یا جذب قرضی به شرط قطعی شدن در پایان فصل.

انتظار می‌رود که دئولوفئو، یکی از بازیکنان مازاد بارسا که در این فصل فرصت چندانی برای بازی در ترکیب آبی‌و‌اناری‌ها نداشته و بعد از ورود فیلیپه کوتینیو فرصتش محدودتر هم خواهد شد، در پنجره نقل و انتقالات ماه ژانویه نوکمپ را ترک کند.

با توجه به اینکه دئولوفئو فصل گذشته به صورت قرضی برای میلان بازی می‌‌کرد و با حال و هوای سری A آشناست، احتمال بازگشت او به کالچو وجود دارد و از تیم‌های اینتر و ناپولی به عنوان مشتریان وی نام برده می‌شود.

در همین حال نشریه اسپورت کاتالونیا نوشته است که دئولوفئو مقصد بعدی خود را مشخص و نراتزوری را انتخاب کرده اما باشگاه بارسلونا تنها به شرط قطعی بودن یا قطعی شدن قرارداد این بازیکن ۲۳ ساله، با انتقالش موافقت خواهد کرد و این در حالیست که نراتزوری با توجه به قانون بازی جوانمردانه مالی نمی‌تواند در ماه ژانویه امسال بازیکن بخرد مگر اینکه بازیکنی بفروشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار