توقف نماینده ایران در مرحله یک هشتم اسنوکر تیمی شهرهای آسیایی

رقابت‌های اسنوکر تیمی شهرهای آسیایی بعد از ظهر امروز در مرحله یک هشتم پایانی پیگیری شد و طی آن تیم جهان بیلیارد تهران مقابل تیم قدرتمند مالزی متوقف شد.

خرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، رقابت‌های اسنوکر تیمی شهرهای آسیایی صبح امروز سه شنبه ۱۹ دی ماه در مرحله یک شانزدهم پایانی پیگیری شد و طی آن تیم جهان بیلیارد تهران با پیروزی ۳ بر یک در مقابل تیمی از چین راهی مرحله یک هشتم پایانی شد و در این مرحله در مقابل نمایندگان قدرتمندی از مالزی قرار گرفت و علی رغم شایستگی با نتیجه نزدیک ۳ بر ۲ بازی را به حریف واگذار کرد و از دور این رقابت ها کنار  رفت.

کشورمان در این رقابت‌ها با پنج تیم جهان بیلیارد تهران متشکل از امیر سرخوش و سیاوش مزینی، توپ سیاه متشکل از سهیل واحدی و میلاد ولیحصاری ، تیم فاطر تجارت رسا متشکل از سعید ابولسانی و آرمان دیناروند ، تیم توپ طلائی متشکل از محمد لب آبی و علی روشنی کیا و تیم شادمان پاسارگاد متشکل از حامد ذره دوست و ارسلان اسماعیل نژاد حضور پیدا کرد. تیم های توپ سیاه، فاطر تجارت و شادمان پاسارگاد گیلان موفق به صعود در مرحله حذفی نشدند و در مرحله گروهی از دور این رقابت ها کنار رفتند. تیم های جهان بیلیارد تهران و توپ طلایی پس از صعود به مرحله حذفی و یک شانزدهم پایانی در مقابل تیم هایی از کشور میزبان چین قرار گرفتند و تیم توپ طلایی موفق نشد به مرحله بعدی راه پیدا کند و از ادامه رقابت ها کنار رفت. تیم جهان بیلیارد تهران پس از صعود به مرحله یک هشتم پایانی و قرار گرفتن در مقابل تیم مالزی نتیجه را واگذار کرد و از رقابت های شهرهای آسیایی خداحافظی کرد.

مسابقات اسنوکر تیمی شهرهای آسیایی هفدهم تا بیست و یکم دی ماه به میزبانی چین در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار