افشاردوست: ثبت‌نام تیم‌‎های ایران در تور جهانی به زودی انجام می‌شود

دبیرکل فدارسیون و مدیر اجرایی تور جهانی کیش گفت: به زودی نشستی با سرمربی تیم‌های ملی والیبال ساحلی خواهیم داشت و ثبت نام تیم‌های ایران و برنامه اردوی آماده سازی را نیز نهایی خواهیم کرد.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمود افشاردوست درباره سفر روز گذشته خود به جزیره کیش و هماهنگی‌های بعمل آمده برای برگزاری تور جهانی سه ستاره کیش گفت: روز پرکاری در کیش داشتیم و به محض ورود به فرودگاه کیش راهی دفتر بهرام افشارزاده، دبیر شورای ورزش و تربیت بدنی سازمان منطقه آزاد کیش شدیم و در ادامه مذاکرات تهران جلسه‌ای با وی داشتیم.

وی تصریح کرد: سپس راهی دفتر فرماندهی نیروی انتظامی جزیره کیش شدیم و در نشستی با قائم مقام این نیرو برنامه‌های برگزاری تور جهانی را تشریح کردیم و هماهنگی لازم برای برگزاری شایسته این رقابت‌ها با ناجا به عمل آوردیم.

وی به بازدید از چندین هتل جزیره کیش برای میزبانی از تیم ها و عوامل اجرایی این رقابت ها اشاره کرد و گفت: در دیدار با مسئولین این هتل‌ها خواسته‌های خود را برای برگزاری تور جهانی اعلام کردیم و قرار است قیمت نهایی خدمات خود را به فدراسیون اعلام کنند تا پس از بررسی بهترین شرایط را انتخاب کنیم.

دبیرکل فدراسیون والیبال درباره ثبت نام تیم های ایرانی در این رقابت ها نیز گفت: به زودی نشستی با رضا نائینی سرمربی تیم‌های ملی والیبال ساحلی خواهیم داشت و ثبت نام تیم های ایران و برنامه اردوی آماده سازی را نیز نهایی خواهیم کرد.

وی در پایان تصریح کرد: در مجموع کارهای زیادی باید در مدت باقی مانده تا شروع تور جهانی کیش برگزار شود. با توجه به کمبود وقت باید همه دست به دست هم دهیم تا این رقابت‌ها همانند سال‌های گذشته در بهترین شکل ممکن برگزار شود.

سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی تور جهانی به میزبانی جمهوری اسلامی ایران از سه شنبه اول تا شنبه پنجم اسفندماه به میزبانی جزیره کیش برگزار خواهد شد. تا کنون ۳۰ تیم از ۱۹ کشور جهان برای حضور در این رقابت ها ثبت نام کردند.

اوکراین (پنج تیم)، سوئیس و اتریش (سه تیم)، کانادا، ایتالیا و ترکیه (دو تیم)، آرژانتین، اسکاتلند، ونزوئلا، ایران، صربستان، لتونی، آلمان، جمهوری چک، اندونزی، دانمارک، بلاروس، آفریقای جنوبی و کرواسی ۳۰ تیم ثبت نام کننده در تور جهانی کیش هستند. ثبت نام اولیه تیم ها تا اول بهمن ماه ادامه دارد و تنها ۱۱ روز دیگر فرصت برای ثبت نام باقی مانده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار