ادامه مذاکرات بیمه‌ای تراکتورسازی با واسگا دوگاما؛ تبریزی‌ها تا آخر هفته برای آلمیدا صبر می‌کنند

باشگاه برزیلی برای صدور ITC دروازه‌بان خود از تراکتورسازی درخواست کرده که او بیمه کند.

خبرنگار ورزشی ، ژوردی آلمیدا مارتینز  که بیش از سه هفته است در تبریز حضور دارد همچنان در تبریز بلاتکلیف است و به‌دلیل عدم صدور ITC قادر به بازی کردن برای تراکتورسازی نیست.

پیش از گفته می‌شد  آلمیدا با باشگاه برزیلی خود که قرار است به‌صورت قرضی از آن به تراکتورسازی بیاید اختلاف دارد و به همین خاطر آنها هم ITC این دروازه‌بان را صادر نمی‌کنند، اما داستان در واقع اختلاف نظر بین دو باشگاه و طولانی شدن روند مذاکرات است. ضمن اینکه تعطیلات ژانویه نیز بر طولانی شدن مذاکرات تاثیر گذاشت.

باشگاه برزیلی با توجه به اینکه قرار است آلمیدا به‌صورت قرضی به ایران بیاید، از تراکتورسازی درخواست کرده که او را بیمه کند. آنها درخواست دارند که تراکتورسازی آلمیدا را بیمه کند و در صورت مواجه شدن او با هرگونه مصدومیتی، باشگاه واسگا دوگاما بتواند از بیمه (و نه باشگاه تراکتورسازی) غرامت بگیرد. مبلغی که باشگاه واسگا دوگاما در ابتدا می‌خواست، ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار یورو بود، اما تراکتورسازان با مذاکراتی که با باشگاه برزیلی داشتند، توانستند این مبلغ را به ۷۰ هزار یورو برسانند.

اگر توافق نهایی حاصل شود، آلمیدا در تبریز می‌ماند و  در صورتی که این اتفاق تا قبل از دیدار روز پنحشنبه نفت تهران رخ ندهد، تراکتورسازی هم قید ژوردی آلمیدا را می‌زند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار