حضور ایکاردی در تست پزشکی رئال مادرید

بر اساس ادعای یک سایت اسپانیایی، مهاجم اینتر تست‌های پزشکی رئال مادرید را پشت‌سر گذاشته است.

، مائور ایکاردی که یکی از آماده‌ترین مهاجمان حال حاضر اروپا به شمار می‌رود و در فصل جاری در ۲۰ بازی ۱۸ گل برای تیم فوتبال اینتر به ثمر رسانده است، در هفته‌های اخیر بحث پیوستنش به رئال مادرید مطرح بوده است. تمامی این شایعات در  حالی مطرح شده که این بازیکن ۲۴ ساله در ماه اکتبر ۲۰۱۶ قرارداد پنج ساله جدیدی را با اینتر امضا کرد.  

باشگاه‌هایی همچون چلسی و منچستریونایتد نسبت به جذب این مهاجم آرژانتینی علاقه‌مند هستند، اما سایت اسپانیایی «دیاریو گل» مدعی شد که رئال مادرید در همین پنجره نقل‌و‌انتقالات زمستانی فرایند انتقال ایکاردی به سانتیاگوبرنابئو را تکمیل خواهد کرد. بر اساس این گزارش ایکاردی به طور محرمانه تست‌های پزشکی رئال مادرید را پشت‌ سر گذاشته تا یک قدم دیگر به پوشیدن پیراهن سفید کهکشانی‌ها نزدیک‌تر شود.

پی‌یرو آئوسیلیو، مدیر ورزشی اینتر اخیراً با اشاره به بند فسخ ۱۱۰ میلیون یورویی ایکاردی گفته بود: مائورو بندی در قراردادش دارد که تا ماه جولای برابر پیشنهادهای خارجی معتبر است. ما و ایکاردی می‌خواهیم در کنار هم بمانیم و به اهداف‌مان برسیم. مائورو قرارداد طولانی مدتی با اینتر دارد، اما در آینده می‌توانیم بنشینیم و در مورد چیزی متفاوت صحبت کنیم.

در صورت پیوستن ایکاردی به رئال مادرید، آینده کریم بنزما در این تیم اسپانیایی مبهم‌تر خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار