درخواست ویژه روسیه از فیفا برای افزایش بلیت‌های ارزان‌قیمت جام جهانی

میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از فیفا خواست تا میزان بلیت‌های ارزان‌قیمت این رقابت‌ها برای اتباع کشورش را افزایش دهد.

، به نقل از روزنامه ایزوستیای روسیه، کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به ریاست الکساندر سوروخین درخواستی را به فیفا جهت افزایش تعداد بلیت‌های ارزان‌قیمت برای اتباع این کشور جهت تماشای دیدارهای مختلف این رقابت‌ها ارسال کرده است.

الکساندر سوروخین در این رابطه می‌گوید: امکان افزایش بلیت‌های نوع چهارم دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه وجود دارد. ما برای رسیدن به این هدف با فیفا صحبت کردیم و امیدوار هستیم پاسخ مثبتی دریافت کنیم. به طور کلی این مسئله را هم باید در نظر بگیریم که تعداد بلیت‌های نوع چهارم یا همان ارزان‌قیمت تعیین‌شده نیستند و می‌توانیم هنگام فروش تعداد آنها را به میزان دلخواه افزایش دهیم.

هم‌اکنون ارزان‌ترین بلیت نوع چهارم برای دیدارهای مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه معادل ۱۲۸۰ روبل (در حدود ۹۳ هزار تومان) برای اتباع روسیه است. فیفا در ممجوع ۳۵۰ هزار بلیت‌های نوع چهارم را برای فروش به هواداران روسی در نظر گرفته است که تاکنون ۲۰۰ هزار عدد از آنها به فروش رفت.

در این میان کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با توجه به درخواست رسمی‌اش از فیفا امیدار است ۸۰ تا ۱۰۰ هزار بلیت جدید به میزان بلیت‌های نوع چهارم برای هواداران فوتبال این کشور اضافه شود. در صورت موافقت فیفا با درخواست روس‌ها بلیت‌های درخواستی از اسفند ماه سال جاری به فروش خواهند رفت.

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۷ در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه با شرکت ۳۲ تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار