برانکو و پرسپولیس همچنان برترین‌های ایران در رده‌بندی جهانی؛ صعود ۲ پله‌ای استقلال و تداوم صدرنشینی زیدان و رئال مادرید

در رده بندی بهترین مربیان و تیم‌های باشگاهی جهان، سرمربی پرسپولیس و تیمش همچنان بهترین ‌های لیگ برتر ایران هستند.

، سایت «Clubworldranking» تازه‌ترین رده‌بندی برترین مربیان رده باشگاهی جهان را اعلام کرد که بر این اساس زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید با کسب ۱۷ هزار و ۵۰۰ امتیاز همچنان برترین مربی این رده‌بندی است. رناتو گائوچو سرمربی گرمیوی برزیل هم با کسب ۱۳ هزار و ۲۷۴ امتیاز در مکان دوم جای دارد و دیه‌گو سیمئونه سرمربی اتلتیکو مادرید هم با کسب ۱۲ هزار و ۷۹۵ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

در رده‌بندی جدید، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات پرسپولیس با یک پله صعود در رده صدو سی‌وچهارم قرار گرفته و همچنان  بهترین مربی لیگ برتر ایران است. بین مربیان ایرانی هم علیرضا منصوریان سرمربی پیشین استقلال با کسب ۲۴۱۸ امتیاز و با دو پله سقوط در رده دویست‌ودوازدهم است و صاحب بهترین جایگاه است. اکبر پورموسوی سرمربی فولاد خوزستان هم با کسب ۱۶۸۲ امتیاز و سه پله صعود در رده سیصدو‌سی‌وششم جای دارد و در مکان دوم مربیان ایرانی است.

در بین تیم‌های باشگاهی، رئال مادرید (۱۷ هزار و ۵۰۰ امتیاز)، بارسلونا (۱۵ هزار و ۹۷۰ امتیاز) و اتلتیکو مادرید (۱۳ هزار و ۳۸۳ امتیاز) رده‌های اول تا سوم را به خود اختصاص داده‌اند.

بین تیم‌های ایرانی، پرسپولیس با کسب ۴۰۳۸ امتیاز و با یک پله سقوط در رده صدوسی‌وششم جهان قرار دارد و همچنان بهترین باشگاه ایرانی است. استقلال نیز با کسب ۳۲۷۲ امتیاز دو پله صعود کرده و در رده صد‌و‌هشتاد قرار دارد و پشت‌سر سرخپوشان پایتخت ایستاده‌ است. استقلال خوزستان هم با کسب ۱۹۱۱ امتیاز در رده سوم جای دارد و با یک پله سقوط در مکان سیصدوسی‌و‌هفتم جهانی است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار