۴۵ آپشن جدید در ورزشگاه فینال جام جهانی ۲۰۱۸

ورزشگاه فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با امکانات مدرنی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

، به نقل از روزنامه ریانووستی روسیه، مارات خونسولین، معاون سیاست توسعه‌ای و ساخت شهری شهرداری مسکو در جمع خبرنگاران گفت: در سال جاری میلادی امکانات ورزشی جدیدی در ورزشگاه لوژنیکی مسکو نمایان خواهند شد که شامل ۴۵ آپشن بازسازی‌ یا به صورت جدید طراحی‌شده هستند. بسیاری از این آپشن‌ها تا زمان آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ مهیای بهره‌برداری خواهند شد.

وی افزود: ورزشگاه لوژنیکی با امکانات جدید تبدیل به یکی از امن‌ترین ورزشگاه‌های فوتبال جهان تبدیل خواهد شد.

بازسازی ورزشگاه لوژنیکی مسکو برای بهره‌برداری در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از سال ۲۰۱۴ میلادی آغاز شد که پس از ۳ سال کار در سال ۲۰۱۷ به پایان رسید. در دوره بازسازی ظرفیت ورزشگاه لوژنیکی مسکو به ۸۱ هزار تماشاگر افزایش یافت. همچنین زاویه سکوهای تماشاگران تغییر یافت تا آنها دید نزدیک‌تر و بهتری به زمین چمن داشته باشند. قسمت‌های تاریخی ورزشگاه لوژنیکی حفظ اما بخش‌های جدیدی همانند جایگاه‌های ویژه‌ای برای خبرنگاران و افراد ناتوان اضافه شد.

بازی‌های افتتاحیه، نیمه‌نهایی و فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ورزشگاه لوژنیکی مسکو برگزار خواهد شد. ورزشگاهی که به قلب تپنده این رقابت‌ها معروف شده است.

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۷ در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه با شرکت ۳۲ تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار