برانکو بعد از روزهای جنجالی

سرمربی تیم پرسپولیس روزهای جنجالی و عجیبی را سپری کرد.

به گزارش "توپ"، برانکو ایوانکوویچ برخلاف همیشه، هفته ای جنجالی را گذراند. او که معمولا هر اتفاقی را با آرامش پشت سر می گذاشت، این بار نسبت به تصمیمات ارکان مختلف فوتبال کشور واکنش نشان داد و چهره ای از خود بروز کرد که هیچگاه از او ندیده بودیم.

 

سرمربی کروات سرخ ها بی پروا نسبت به تصمیمات کمیته انضباطی صحبت کرد و محرومیت تماشاگران در بازی با نفت را بی عدالتی خواند و حتی درخصوص عدم محرومیت جپارف نیز صحبت کرد. او در نشست خبری پس از بازی با نفت، نیز به داوری معترض بود و گفت: اشتباهات داوری برای ما در هر بازی بیشتر می شود.

 

برانکو در تمرین پرسپولیس

 

حالا برانکو روزهای جنجالی را سپری کرده و به فکر بازی آینده تیمش است. قرمزها ۹ امتیاز با فولاد فاصله دارند اما روند کنونی لیگ نشان می دهد که نباید بابت قهرمانی مطمئن باشند. مهدی طارمی آقای گل دو فصل اخیرشان به الغرافه رفت و چند بازیکن دیگر نیز در اختیار باشگاه نیستند و همچنین مسابقات آسیایی نیز به زودی فراخواهند رسید.

 

بنابراین پروفسور پرسپولیسی ها به خوبی می داند باید بیش از هرچیز ذهنش را به زمین مسابقه و تمرینات معطوف کند و با همان آرامش قدیمی از اتفاقات عبور کند. شاگردان برانکو در پایان هفته به مصاف سیاه جامگان، تیمی که در تهران آن ها را متوقف کرد، خواهند رفت و قطعا کار آسانی مقابل تیم اوج گرفته رضا عنایتی نخواهند داشت.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار