شهنازی: ضیایی به مشکلات فدراسیون والیبال آگاهی کامل دارد

مربی پیشین تیم ملی والیبال گفت: ضیایی به مشکلات فعلی فدراسیون والیبال و تیم‌های ملی و پایه آگاهی کامل دارد.

ناصر شهنازی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد حضورش در تیم دسته یکی گل گهر سیرجان اظهار داشت: برای یک مربی، زیرساخت‌های سخت افزاری یک باشگاه، اهمیت زیادی دارد و در اولویت است. امکانات باشگاه گل گهر هم در حد یک تیم خوب لیگ برتری است. گل گهر به معنای واقعی کلمه، یک باشگاه است و مدیران خوب و علاقمندی دارد.

او ادامه داد: دو طرف خیلی راحت به توافق رسیدیم چون اهداف مشترکی داشتیم. امیدوارم تیم گل گهر به روزهای اوج خود برگردد.

مربی پیشین تیم ملی در مورد قبول سرمربیگری یک تیم دسته یکی پس از سال‌ها حضور در لیگ برتر گفت: من تجربه حضور در دسته یک را نداشتم و اگر بگویم کار راحتی برای شروع فعالیت در لیگ یک داشته‌ام، دروغ گفته‌ام. متاسفانه با توجه به شرایط حاکم بر ورزش کشور، شاهد کاستی‌هایی در برخی موارد هستیم که در نتیجه آن، ارتباطات، نقش مهمی را در فعالیت یک مربی بازی می‌کند و یکی از عوامل مهم و تعیین کننده است.

او تصریح کرد: هدف من کمک به والیبال و جوانان ایران است ولی زمینه انجام چنین کاری و رسیدن به این هدف، مهیا نیست. در هر حال با این مشکلات به صورت منطقی کنار آمده‌ام.

سرمربی پیشین تیم سایپا گفت: برنامه من در تیم گل گهر، علاوه بر هدایت تیم بزرگسالان، نظارت بر آکادمی والیبال این باشگاه و استعدادیابی است که متاسفانه تاکنون فرصتی برای اجرایی کردن آن فراهم نشده است.

شهنازی در مورد شرایط فدراسیون والیبال بعد از انتخاب احمد ضیایی به عنوان رئیس جدید اظهار داشت: داورزنی مدیری بود که زحمت زیادی برای والیبال کشید و تصمیمات مهمی در مقاطع مختلف گرفت تا تیم ملی ایران به یکی از تیم‌های برتر جهان تبدیل شود. امیدوارم ضیایی هم که از بدنه والیبال است به رشد این رشته کمک کند.

سرمربی تیم گل گهر در پایان گفت: والیبال در حال گذر از دوران «خوب» به «عالی» است که نیاز به برنامه ریزی جهانی دارد. برای رسیدن به این درجه باید تلاش کرد و با اندیشه بهتر با مشکلات روبرو شد. ضیایی به مشکلات فعلی فدراسیون و تیم‌های والیبال آگاهی کامل دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار