توافق دورتموند با باشگاه چینی برای فروش اوبامیانگ

بر اساس گزارش‌های منتشر شده باشگاه بوروسیا دورتموند آماده فروش مهاجم گابنی‌اش است.

، بر اساس گزارش سایت «سینا اسپورت» چین، دو باشگاه بوروسیا دورتموند و گوانگژو اورگراند چین برای انتقال پی‌یر امریک اوبامیانگ به این تیم چینی در ازای ۶۳.۵ میلیون پوند به توافق رسیده‌اند. گوانگژو فصل قبل به عنوان قهرمانی سوپرلیگ چین رسید و اکنون امیدوار است که با سرمربیگری فابیو کاناوارو و جذب بازیکنانی همچون اوبامیانگ در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا هم به نتایج دلخواهش برسد.

بر اساس این گزارش نمایندگان این باشگاه چینی مذاکرات سطح بالایی را با سران باشگاه دورتموند انجام کرده‌اند و انتظار می‌رود این انتقال عملی شود، این در حالی است که مهاجم گابنی زردپوشان وستفالن مورد توجه تیم‌های لیورپول، چلسی و منچستریونایتد هم قرار داشته است.

بر اساس قوانین وضع شده، باشگاه‌های چینی حاضر در سوپرلیگ چین تنها از وجود چهار بازیکن خارجی می‌توانند بهره ببرند که گوانگژو اورگراند تنها سه بازیکن خارجی دارد و جا برای اضافه شدن اوبامیانگ است. این مهاجم گابنی در فصل جاری در ۲۳ بازی در رقابت‌های مختلف ۲۱ گل به ثمر رسانده است.

مایکل زورک، مدیر ورزشی تیم فوتبال بورسیا دورتموند اما این شایعات را رد کرد و گفت: شایعات در خصوص اوبامیانگ چیز تازه‌ای نیست و واقعاً اذیت‌مان نمی‌کند. در ماه‌های اخیر پیوستن او را به پنج باشگاه نسبت داده‌اند. اگر چیزی بود حتماً آن را به طور رسمی اعلام می‌کردیم اما چیزی نبوده که بخواهیم به اطلاع هواداران برسانیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار