سطل زباله طلایی کالچو به ونتورا و بازیکن اینتر رسید! + عکس

یکی از بازیکنان تیم فوتبال اینتر، جایزه نمادین بدترین بازیکن کالچو در سال ۲۰۱۷ را از آن خود کرد.

، گابریل باربوسا، خرید مأیوس کننده تیم فوتبال اینتر در بازار نقل و انتقالات تابستان سال ۲۰۱۶، به عنوان بدترین بازیکن فوتبال ایتالیا در سال گذشته شناخته شد و جایزه «بیدونه» یا همان سطل زباله طلایی کالچو را از آن خود کرد.

سطل زباله طلایی کالچو در پایان هر سال توسط شبکه رأی ۲ ایتالیا بدترین بازیکن شاغل در سری A داده می‌شد و در یکی دو سال اخیر این سنت را سایت کالچو بیدونه ادامه داده است.

در همین راستا، روز گذشته (دوشنبه) به انتخاب کاربران سایت کالچوبیدونه، جایزه سطل زباله طلایی لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا به گابریل باربوسا ملقب به گابیگول اهدا شد، بازیکن که در تمام طول سال ۲۰۱۷ حتی یک بازی هم نتوانست در سری A انجام دهد و برای اینتر تنها یک گل به ثمر رساند.

گابیگول با قراردادی ۳۳.۵ میلیون یورویی به اینتر پیوست اما نتوانست نظر هیچ یک از ۳ سرمربی‌ای که زیر نظرشان کار کرد را جلب کند و به همین دلیل به تیم بنفیکای قرض داده شد اما در آن تیم هم وضعیتی مشابه اینتر دارد و اکنون شایعه بازگشت این مهاجم برزیلی به کشورش شنیده می‌شود.

در همین حال سطل زباله طلایی فوتبال ایتالیا در بخش مربیان هم به کسی نرسید جز جامپیرو ونتورا، سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا که نتوانست این تیم را به جام جهانی ۲۰۱۸ برساند و با این وجود آنقدر استعفا نکرد تا مسئولان فدراسیون مجبور به اخراج وی شدند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار