قاسمی‌پور: فکر نمی‌کنم دیگر به بوکس آماتور بازگردم

مربی تیم ملی بوکس گفت: در صورت راه‌اندازی مجددا بوکس حرفه‌ای APB به رینگ باز خواهم گشت اما فکر نمی‌کنم دیگر در مسابقات بوکس آماتور حضور داشته باشم.

امین قاسمی‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص حضورش در کادرفنی تیم ملی بوکس اظهار داشت: در آخرین اردوی تیم ملی که یک ماه قبل برگزار شد به عنوان ورزشکار حضور داشتم اما متاسفانه آسیب دیدگی‌های جدی که از قبل دارم اذیتم می‌کند. از ناحیه آرنج‌ دست و کمر مصدومیت‌های کهنه‌ای دارم که هر وقت فشار تمرینات را بیشتر می‌کردم اذیت می‌شدم و به همین دلیل با مشورت با احدی، سرمربی تیم ملی تصمیم گرفته شد به کادرفنی تیم ملی اضافه و به ملی‌پوشان کمک کنم.

وی در پاسخ به این سوال که تصمیمش برای خداحافظی از بوکس جدی است، گفت: واقعیت این است که هنوز تصمیمم برای خداحافظی جدی نیست و دلیل آن نیز این است اگر مسابقات بوکس حرفه‌ای APB مجددا برگزار شود، قصد دارم برای حضور در این مسابقات خود را آماده کنم. در گذشته در مسابقات APB شرکت کرده بودم اما در حال حاضر یک سال است که این مسابقات برگزار نمی‌شود و در صورت راه‌اندازی مجددا به رینگ باز خواهم گشت اما فکر نمی‌کنم دیگر در مسابقات بوکس آماتور حضور داشته باشم و قصد دارم از این مسابقات خداحافظی کنم.

مربی تیم ملی بوکس در خصوص اینکه حتی حضور در بازی‌های آسیایی او را وسوسه بازگشت به رینگ نمی‌کند، عنوان کرد: همانطور که گفتم با توجه به شرایطی که دارم فکر نمی‌کنم به مسابقات آسیایی برسم.

قاسمی‌پور در خصوص شرایط تیم ملی بوکس خاطرنشان کرد: تیم ملی پوست اندازی کرده و در حال حاضر بسیار جوان است. فکر نمی‌کنم بازیکنان باتجربه نیز به دلیل شرایط کاری تمایلی برای بازگشت به تیم ملی داشته باشند. بوکسورهای حال حاضر تیم ملی جوان و کم تجربه هستند اما با توجه به انگیزه‌ و پتانسیلی که دارند فکر می‌کنم بتوانیم تیم خوبی را جمع و برای حضور در بازی‌های آسیایی آماده کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به مشخص شدن رئیس فدراسیون بوکس می‌شود به بازگشت آرامش به این رشته امیدوار بود، گفت: قطعا التهاب و استرس‌های قبل از انتخابات از بین رفته و ثبات به فدراسیون بازگشته اما این شرایط نیازمند این است که همه جامعه بوکس دست در دست هم بدهند و به جای تخریب و انرژی منفی هر کمکی که از دستشان برمی‌آید را انجام دهند. در همه انتخابات یک طرف برنده و یک طرف بازنده است و امیدوارم طرف مقابل نیز به کمک فدراسیون و تیم ملی بیایند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار