مارسلو: مثل یک مرد مسئولیت اشتباهاتم را می‌پذیرم

دفاع چپ برزیلی رئال مادرید بعد از توقف تیمش در خانه سلتاویگو گفت که او و تیمش روزهای خوبی را سپری نمی‌کند.

، رئال مادرید در شبی که مارسلو دفاع چپ برزیلی‌اش یکی از بدترین بازی‌های خود را ارائه کرد، در خانه سلتاویگو با تساوی ۲ - ۲ متوقف شد تا فاصله‌اش با بارسلونای صدرنشین به ۱۶ امتیاز افزایش پیدا کند.

مارسلو در هر دو گلی که رئال مادرید در این بازی خورد؛ مقصر بود. در صحنه گل نخست سلتاویگو، او که برای شرکت در یک حمله پیش تاخته بود، نتوانست به موقع برگردد و پست اصلی‌اش را پوشش دهد و در صحنه دومین گل تیم میزبان هم گاف او هنگام زدن یک دریبل زیدانی که توپ را در اختیار بازیکن حریف قرار داد، به کهکشانی‌ها ضربه زد.

مارسلو در پایان بازی به خبرنگاران گفت: ناراحتیم و وضعیت‌مان افتضاح است. داریم تلاش می‌کنیم از این وضعیت بد خارج شویم، وضعیتی که اصلاً‌ دوست نداریم در آن بمانیم. هر چه تعداد تساوی‌ها و باخت‌های‌‌مان بیشتر می‌شود، وضعیت‌مان سخت‌تر و فشاری که روی ما می‌آید، بیشتر می‌شود. بیشتر از این کاری از دست‌مان برنمی‌آید. تمام تلاش‌‌مان را می‌کنیم. همیشه سعی کرده‌ایم فوتبالی زیبا ارائه کنیم، گل بزنیم و توپ را در زمین بازی به گردش درآوریم، اما الان این اتفاقات برای ما رخ نمی‌دهد. چاره‌ای نداریم جز اینکه به جنگیدن‌مان ادامه دهیم.

وی درباره اشتباهاتش به خصوص اشتباهش که منجر به گل دوم سلتاویگو شد هم گفت: من کارهایی بیشتر از این انجام داده‌ام. کارهایی خوبی انجام می‌دهم، اما نمی‌روم این طرف و آن طرف درباره‌شان حرف بزنم. زمانی که خوب بازی می‌کنم، رسانه‌ها مرا بالا می‌برند که البته این کارشان برایم خوشایند نیست و زمانی که بد بازی می‌کنم، مرا پایین می‌کشند. به‌هرحال من مانند یک مرد همیشه مسئولیت کارهایی را که می‌کنم، می‌پذیرم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار