تردید آل‌کثیر در پیوستن به تراکتورسازی؛ تکلیف مهاجم نفت امروز مشخص می‌شود؟

مهاجم تیم نفت تهران به‌دنبال فسخ قرارداد و جدایی از این تیم است، اما در پیوستن به تراکتورسازی دچار تردید شده است.

خبرنگار ورزشی ، عیسی آل‌کثیر که در هفته‌های گذشته به دنبال جدایی از نفت تهران بود، همچنان روی تصمیم خود پافشاری می‌کند و اصرار دارد که برگه فسخ قراردادش را بگیرد.

آل‌کثیر حدود دو هفته پیش با باشگاه تراکتورسازی به توافق کامل رسید و قرار شد که پس از جدایی از نفت تهران، قراردادش را با این تیم ثبت کند. در ادامه، تغییرات انجام شده در مالکیت و کادر فنی نفت تهران، آینده او را در هاله‌ای از ابهام قرار داد و کمیته تعیین وضعیت بازیکنان هم اجازه فسخ یک‌طرفه به آل‌کثیر نداد. همین موضوع هم باعث شد پیوستن آل‌کثیر به تراکتورسازی در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

امروز (دوشنبه) به احتمال زیاد تکلیف آل‌کثیر با نفت تهران مشخص می‌شود. او در چند وقت اخیر از تراکتورسازی بیشتر با یحیی گل‌محمدی در ارتباط بود، اما حالا آینده خودِ گل‌محمدی در تراکتورسازی مشخص نیست. از طرفی دیگر، امیر قلعه‌نویی هم در ذوب‌آهن به دنبال جذب آل‌کثیر است. همه این اتفاقات، باعث شده که آل‌کثیر در پیوستن به تراکتورسازی هم دچار تردید شود.

مسئولان باشگاه نفت تهران البته همچنان مخالف جدایی آل‌کثیر هستند، با این وجود خودشان هم در صبحت‌های‌شان آینده این مهاجم را مبهم می‌دانند. سمیعی، مدیرعامل باشگاه نفت تهران در این خصوص به خبرنگار ورزشی گفت: عیسی آل‌کثیر «فعلاً» بازیکن ماست و ما هم دوست نداریم که هیچ بازیکنی از جمع‌مان جدا شود، اما حالا باید ببینیم کادر فنی در این مورد چه می‌گویم. آقای افاضلی هنوز در این مورد نظرش را نگفته است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار