زیدان: اینطور امتیاز از دست بدهیم، شانسی برای قهرمانی نداریم

سرمربی رئال مادرید پس از توقف شاگردانش در خانه سلتاویگو اعتراف کرد که روند امتیازگیری تیمش دچار افت شده و با این روند کهکشانی‌ها نمی‌توانند از عنوان قهرمانی‌‌شان در لالیگا دفاع کنند.

، رئال مادرید برای هشتمین بار در این فصل لالیگا متوقف شد وقتی که پنجمین تساوی‌اش را در خانه سلتاویگو با نتیجه ۲ بر ۲ به ثبت رساند.

در شبی که بارسلونای صدرنشین در خانه‌‌اش مقابل لوانته پیروز شده بود، رئالی‌ها به تقسیم امتیازات در خانه سلتاویگو بسنده کردند تا فاصله‌ آنها با رقیب کاتالان به ۱۶ امتیاز افزایش پیدا کند هرچند با یک بازی کمتر.

زین‌الدین زیدان، سرمربی کهکشانی‌ها که تیمش در رده چهارم قرار دارد، در پاسخ به خبرنگارانی که همچون هفته‌‌های گذشته از او درباره کمرنگ شدن شانس قهرمانی تیمش در لالیگا سؤال می‌پرسیدند، عصبانی شد و گفت: قرار نیست هر هفته درباره لیگ و سرنوشت آن حرف بزنیم. اگر بخواهیم اینطور امتیاز از دست بدهیم شانسی برای قهرمانی در لیگ نداریم. باید بازی به بازی پیش برویم و سعی کنیم همه بازی‌های‌مان را ببریم.

چیزی که زیدان را در این بازی آزرده خاطر کرد، تماشای افت محسوس عملکرد شاگردانش بود. او افزود: همه ما کمی از بابت نتیجه عصبانی هستیم همینطور از عملکردمان، البته نه در نیمه اول بلکه در نیمه دوم. عملکرد ما در نیمه دوم رضایت‌بخش نبود. در‌ این نیمه می‌توانستیم عملکرد به مراتب بهتری ارائه کنیم. ما در تمام ۹۰ دقیقه خوب بازی نکردیم.

یکی از نقاط ضعف بازی رئال مادرید در جریان این مسابقه، ناتوانی‌اش در حفظ توپ و لو دادن مداوم آن بود که به میزبان شانس گلزنی داد.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها در این خصوص تأکید کرد: مقابل ما تیمی بازی می‌کرد که عملکرد بهتری داشت. آنها با اعمال فشار کار ما را سخت کردند و در نهایت ما نتوانستیم به چیزی که می‌‌خواهیم برسیم. بسیاری از توپ‌هایی که باید به آسانی آنها را تصاحب یا حفظ می‌کردیم را لو می‌دادیم، پس لازم است که مشکلات تیم‌مان را بررسی کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار