نصرتی: کسب سهمیه جام جهانی بیش از هر چیز دیگری برای‌مان اهمیت دارد

لژیونر هندبال کشورمان گفت: امیدوارم بهترین نتیجه را در مسابقات قهرمانی آسیا کسب کنیم.

شاهو نصرتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص شرایط تیم ملی هندبال برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: بعد از وقفه طولانی در تشکیل تیم ملی، با حضور رحیمی اتحاد همه جانبه‌ای در جامعه هندبال ایجاد شد و همه دوباره کنار هم جمع شدند.

وی در ادامه افزود: در زمان کوتاهی که تا آغاز مسابقات قهرمانی آسیا داشتیم بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی ماچک بود. با حضور ماچک در ایران و بعد از برگزاری اردویی چند روزه در تهران راهی اسلوونی شدیم و اردویی ۱۰ روزه را در این کشور برگزار کردیم و یک بازی تدارکاتی با تیم کوپر انجام دادیم که برای شروع کار ما بسیار مناسب بود و به انسجام تیم کمک کرد. در بازی دوم هم برابر تیم ملی اسلوونی قرار گرفتیم که دارنده مدال برنز جهان است و با وجود شکست برابر این تیم ماچک از عملکرد بازیکنان رضایت داشت.

لژیونر هندبال کشورمان تصریح کرد: خوشبختانه در اسلوونی هماهنگی و همدلی خوبی بین بچه ها ایجاد شد و با این داشته‌ها راهی قطر شدیم.

وی درخصوص ماچک، سرمربی تیم ملی نیز گفت: او از بهترین مربیان در آسیا است و شناخت خوبی از هندبال این قاره دارد و مربی تیم‌هایی مانند قطر و بحرین بوده است. ماچک پیش از این هم مربی تیم ایران بوده و شناخت خوبی از بازیکنان دارد و بهترین گزینه برای تیم ملی بود.

نصرتی تصریح کرد: خوشبختانه با حضور لژیونرها همه چیز آماده است و تمرینات به بهترین نحو در حال برگزاری است و امیدوارم بتوانیم دل مردم ایران را شاد کنیم.

ملی‌پوش هندبال کشورمان در خصوص حریفان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: حریفان ما در آسیا تیم‌های دست و پا بسته‌ای نیستند و در حال رصد بازی‌های آنها هستیم. ما نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم و مطمئنا همه تیم‌ها برای کسب بهترین نتیجه آمده‌اند و بیش از کسب مدال برای آنها کسب سهمیه حضور در جام جهانی اهمیت دارد و ما هم به دنبال همین سهمیه هستیم.

وی درخصوص شانس صعود ایران به جمع ۴ تیم پایانی یادآور شد: همه دست به دست هم دادیم تا دوباره هندبال را به جایگاه اصلی خود برسانیم. با وجود اینکه دور از دسترس نیست اما قول حضور در فینال و قهرمانی نمی‌دهیم. در ورزش چیزی قابل پیش بینی نیست ممکن است یک روز، روز ما باشد و یک روز نه. امیدوارم بهترین نتیجه را بگیریم و اولین دستور کار ما و کادر فنی کسب سهمیه جام جهانی است. بعد از حضور در جام جهانی هم با توکل بر خدا استارت قهرمانی در آسیا را می‌زنیم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار