عباسی: هواداران به ورزشگاه بیایند پرسپولیس را شکست می‌دهیم، یک امتیاز به درد ما نمی‌خورد

مالک باشگاه مشکی‌پوشان می‌گوید که اگر هواداران این تیم به ورزشگاه بیایند، شاگردان عنایتی پرسپولیس را شکست می‌دهند.

محمدرضا عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره آخرین وضعیت تیم مشکی‌پوشان در آستانه بازی مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: خدا را شکر که تغییرات جواب داد و وضع تیم بهتر شده است. از لحاظ روحی تیم بهتر شده و بچه‌ها هم تمرینات خوب و منظمی دارند. عنایتی هم به‌شدت مشغول کار است و تیم را برای بازی بزرگ روز جمعه مقابل پرسپولیس آماده می‌کند.

وی با اشاره به دیدار مشکی‌پوشان - پرسپولیس در چارچوب هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، خاطرنشان کرد: پرسپولیس تیم بزرگ و قابل احترامی است که در مشهد هم هواداران خونگرمی دارد، اما شرایط ما طوری است که مجبوریم برای سه امتیاز به زمین برویم. به یک امتیاز هم راضی نیستیم، چون یک امتیاز با باخت برای مشکی‌پوشان فرقی ندارد. امیدوارم هواداران مشهدی هم برای حمایت از مشکی‌پوشان به ورزشگاه بیایند. قول می‌دهم که اگر هواداران به ورزشگاه بیایند، پرسپولیس را می‌بریم. بچه‌ها مصمم هستند که بازی را ببرند و خیلی دوست دارند که پرسپولیس را شکست دهند.

مالک باشگاه مشکی‌پوشان در مورد وضعیت مالی بازیکنان این تیم گفت: هفته گذشته و قبل از دیدار مقابل فولاد، ۵ درصد از قرارداد بازیکنان‌مان را به‌ آنها دادیم. الان پرداختی‌ها به ۴۵ رسیده و احتمالاً مقداری هم قبل از بازی با پرسپولیس به بازیکنان پرداخت می‌شود. طبق قرار قبلی، با هر بردی که تیم به دست می‌آورد، بچه‌ها درصدی از قراردادشان را می‌گیرند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار