معرفی چند بازیکن و حضور مربی جدید در استقلال، نتیجه جلسه ۶ ساعته شفر با افتخاری

در جلسه‌ای میان مدیران استقلال و کادر فنی آبی‌پوشان در رابطه با جذب مهاجم جدید و حضور دستیار وینفرد شفر صحبت و تصمیم‌گیری شد.

و به نقل از سایت باشگاه استقلال، ظهر امروز (یکشنبه) جلسه‌ای میان رضا افتخاری مدیرعامل و پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال با کادرفنی این تیم در خصوص آخرین مسائل تیم و برنامه‌ریزی برای آینده باشگاه برگزار شد.

در این جلسه، وینفرد شفر، جیری ساناک و ساشا شفر حضور داشتند و در ادامه هم دکتر امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال اضافه شد. بررسی مسائل مربوط به تیم، انجام برنامه‌ریزی و هماهنگی برای برنامه‌های آینده، شرکت در لیگ قهرمانان آسیا، جذب بازیکنان جدید، اضافه شدن مربی جدید به کادرفنی و ایجاد هماهنگی و تعامل بیشتر میان آکادمی و تیم بزرگسالان از جمله مسائل مطرح شده در این جلسه ۶ ساعته بود.

با توجه به عذرخواهی مهاجم خارجی مد نظر کادرفنی استقلال برای حضور در ایران به دلیل مشکلات خانوادگی و منتفی شدن حضور این بازیکن، وینفرد شفر چند بازیکن خوب و با کیفیت دیگر را به باشگاه معرفی کرد که باشگاه نیز از همین امروز کار مذاکره با این بازیکنان را آغاز کرد. ضمن اینکه در این جلسه مقرر شد همکاری و تعامل بیشتری میان تیم بزرگسالان و تیم‌های آکادمی باشگاه انجام شود.

دکتر نوروزی نیز در این جلسه در خصوص وضعیت پزشکی بازیکنان و آخرین شرایط آنها صحبت‌هایی را ارائه کرد. نکته دیگر اینکه، میگوئل کولی دستیار جدید وینفرد شفر به زودی راهی تهران می شود تا کار خود را در استقلال آغاز کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار