دانشگر: متأسفانه طوری رفتار کردیم که انگار تماشاگر داریم و باید سهمیه بگیریم

مدافع تیم فوتبال سایپا تهران گفت: در هفته‌های نخست لیگ همه به دنبال قهرمانی و کسب سهمیه آسیا بودیم و این باعث ایجاد فشار روی ما شد.

محمد دانشگر در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی , درباره عملکرد تیم فوتبال سایپا در مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: همان‌طور که همه می‌دانند ما جوان‌ترین تیم مسابقات هستیم و با توجه به این موضوع فکر می‌کنم نتایج خوبی گرفته‌ایم. در یک تیم جوان طبیعی است که بازیکنان مدتی را خوب بازی می‌کنند، اما ممکن است در ادامه دچار اُفت شوند، مانند پرسپولیس که سه چهار سال پیش تیم جوانی داشت و به همین شکل نتیجه می‌گرفت. علی دایی بازیکنان جوان را دوست دارد و علاقه خاصی برای نتیجه‌گیری با جوان‌ها دارد.

وی ادامه داد: ما تیم بسیار خوبی داریم، اما اشتباهی که کردیم این بود که روی خودمان فشار وارد آوردیم. در هفته‌های نخست همه گفتیم که برای قهرمانی و کسب سهمیه آسیا به میدان خواهیم رفت که این انتظارات را از ما بالا برد. البته من الان هم می‌گویم که به دنبال کسب سهمیه آسیا هستیم، اما همه جا عنوان کردن این موضوع باعث می‌شود روی تیم فشار وارد شود. متأسفانه طوری رفتار کردیم که انگار تماشاگر داریم و باید حتماً سهمیه بگیریم.

مدافع تیم فوتبال سایپا با بیان اینکه در این فصل تیمش به دلیل اشتباهات داوری امتیازات زیادی را از دست داده است، تصریح کرد: در خیلی از بازی‌ها سه امتیاز ما با هیچ و یا با یک امتیاز عوض شده است. در همین بازی سپاهان که یک - یک مساوی شد, کارشناسان داوری در همه جا گفتند که پنالتی نیابد گرفته می‌شود. یا در بازی با پارس جنوبی جم که خیلی راحت در دقیقه ۹۵ اشتباه داوری باعث شد دو امتیاز را از دست بدهیم. این اشتباهات در این فصل خیلی به ضرر سایپا گرفه شده است.

دانشگر در پاسخ به این سؤال که «آیا به حضور در تیم ملی فکر می‌کنید؟»، خاطرنشان کرد: در ایران آرزوی هر فوتبالیستی است که لباس تیم ملی را بپوشد و من از این قاعده مستثنی نیستم و تمام تلاشم را می‌کنم که بتوانم به تیم ملی دعوت شوم. خدا را شکر پیش از این در همه رده‌های از زیر ۱۰ سال تا تیم امید, لباس تیم ملی را بر تن کرده‌ام. الان‌ هم باید همه تلاشم را بکنم و با تمرکز به تیم ملی برسم.

وی افزود: البته ناگفته نماند, تیم ملی دفاع وسط‌های بسیار خوبی دارد. سیدجلال حسینی و مرتضی پورعلی‌گنجی عملکرد بسیار عالی‌ دارند و من برای آنها احترام خاصی قائل هستم. من باید تلاشم را خیلی بیشتر کنم تا بتوانم با آنها رقابت کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار