پرواز اختصاصی حریف ایران به لندن و بازگشت لژیونر هلندی

تیم ملی فوتبال مراکش جهت ۲ بازی دوستانه ماه مارس ۲۰۱۸ میلادی هواپیمایی اختصاصی اجاره می‌کند.

، به نقل از مغرب‌الیوم، فدراسیون فوتبال مراکش جهت انتقال اعضای تیم ملی این کشور به لندن، پایتخت انگلیس جهت بازی دوستانه با صربستان و بازگشت به مراکش هواپیمای اختصاصی را اجاره خواهد کرد. مراکشی‌ها روز ۲۱ مارس ۲۰۱۸ میلادی با پرواز اختصاصی راهی لندن می‌شوند و روز ۲۳ مارس رو در روی صربستان قرار خواهند گرفت.

رسانه مراکشی در ادامه این خبر آورده است: کاروان تیم ملی فوتبال مراکش پس از پایان بازی با صربستان در لندن با همان هواپیمای اختصاصی به کشور بازمی‌گردند تا مهیای دومین بازی دوستانه با ازبکستان شوند. دیداری که روز ۲۷ مارس ۲۰۱۸ میلادی در شهر کازابلانکا برگزار خواهد شد.

خبر دیگر از اولین حریف ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حاکی از آن است که اِروی رنار، سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش به اسامه السعیدی، بازیکن تیم توئنته هلند جهت بازگشت به اردوی این تیم و ۲ بازی دوستانه برابر صربستان و ازبکستان پیامی ارسال کرد. السعیدی در سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ میلادی عضو تیم لیورپول بود.

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۷ در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه با شرکت ۳۲ تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار