همدانی: چرا رأی چپاروف را بعد از اظهارات پرسپولیسی‌ها صادر کردند؟!؛ تناقض‌ها شائبه برانگیز است

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال از نوع صدور رأی محرومیت یک ماهه سرور جپاروف گلایه کرد.

ستار همدانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره روند کلی استقلال پس از حضور وینفرد شفر، اظهار داشت: صددرصد تغییرات در استقلال مثبت بود و حضور آقای شفر و مدیریت تیم در مجموع یک باشگاه خیلی خوبی را ساخته است. اعتقادم بر این است که برای یک تیمی که گروهی کار می‌کند، آن هم در سطح استقلال و پرسپولیس تیم مدیریت‌شان باید به‌مراتب از تیم داخل زمین قوی‌تر باشد. فکر می‌کنم الان در استقلال این اتفاق افتاده، مدیریت خوب آقای افتخاری و حضور افرادی مانند ملکی، قراب و زمانی در هیئت مدیره حاشیه‌ها را به حداقل رسانده است.

وی افزود: من الان شاید با روند کاری استقلال یک‌سری اختلاف سلیقه‌ها داشته باشم، اما این عزیزان استقلال را در مسیر خوبی انداخته‌اند. باشگاهی که حاشیه‌ها را کنترل کند، تیم داخل مستطیل سبرش هم به‌راحتی کار خواهد دارد. مشکلی که استقلال داشته و دارد، آسیب‌پذیری آن از حاشیه‌هاست، اما امسال حواشی امسال به‌خوبی اداره شده و انسجام و همدلی که وجود دارد، باعث شده که خیلی سریع‌تر استقلال به یک جایگاه مطلوبی که می‌خواهد برسد.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در به این سؤال که «آیا منظورش از اختلاف سلیقه‌ها این است که با افراد حاضر در باشگاه اختلافی دارد؟»، تصریح کرد: خیر، هیچ اختلافی نیست. ما هنوز همکاری‌مان را شروع نکردیم که اختلاف داشته باشیم. منظورم این است که شاید اختلاف سلیقه وجود داشته باشد. مثلاً من به‌عنوان عضو کوچک باشگاه برای یکسری کارها یک نظر دیگری داشته باشم، اما مجموعه مخالف آن باشد. با این حال نمی‌توانیم منکر تغییرات بنیادی در استقلال باشیم.

همدانی در مورد محرومیت یک ماهه سرور جپاروف گفت: جپاروف بازیکن خیلی خوبی است و نبودنش در مقابل تراکتورسازی هم محسوس بود. جپاروف گرداننده تیم شده و مالکیت توپ را در اختیار استقلال قرار می‌دهد. خواهش می‌کنم همه این دوستانی که تصمیم می‌گیرند، در مورد همه افراد و تیم‌ها یکسان نظر بدهند. اعتراض ما به این است که چرا باید در تنبیه‌ها به استقلال نگاه ویژه داشته باشند، اما در تشویق‌ها اصلاً نگاهش نکنند. به‌مراتب بدتر از این اتفاقات در تیم‌های دیگر می‌افتاد، اما هیچ اتفاقی نمی‌افتد. مثلاً در یک تیم، بازیکن بدون توپ بازیکن مقابلش را می‌زند، اما اصلاً در مورد آن بحث هم نمی‌کنند. اگر آن بازیکن را سریع محروم می‌کردند هیچ بحثی وجود نداشت، اما تناقض‌ها و رفتارهای غیرحرفه‌ای شائبه برانگیز است. حتی اگر این محرومیت حرفه‌ای هم باشد، در زمان مناسبی نبود. الان همه مربیان از نوع نگرش مسئولان نسبت به تیم‌ها ناراحتند. این تبعیض‌ها باعث ناراحتی ماست.

وی با اشاره به اعتراض برانکو ایوانکوویچ و برخی از بازیکنان پرسپولیس به عدم محرومیت جپاروف،‌ خاطرنشان کرد: آقای برانکو یک مربی حرفه‌ای است و من نمی‌توانم به او بگویم که چرا اظهار نظر می‌کنی، اما آیا از این اتفاقات در پرسپولیس نمی‌افتد؟ چرا آن موقع برانکو و بازیکنان پرسپولیس صحبت نمی‌کنند و سکوت می‌کنند؟!

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال ادامه داد: قانون، قانون است و برای همه باید یکسان باشد. ماجرای جپاروف دو هفته پیش رخ داد، اما چرا رأی او را الان صادر کردند؟ یعنی در این همه مدت نتوانستند یک جلسه‌ای برگزار کنند؟‌ چرا باید بگذارند آقای برانکو و شجاع خلیل‌زاده صحبت کنند و بعد از آن رأی بدهند؟ دوستان باید تعهد کاری داشته باشند، اما خودشان مسبب این اتفاقات هستند. این تبعیض‌ها زشت است و باید منصفانه تصمیم‌گیری کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار