ترابی: هر چقدر کشور از تیم ملی حمایت کند، باز هم جای حمایت بیشتر وجود دارد

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد امسال به خاطر برگزاری جام جهانی مهم‌ترین سال برای او و بازیکنانی است که اکنون در لیگ حضور دارند.

و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی ترابی درباره اهمیت روزهای پیش‌رو برای فوتبال ایران تا آغاز جام جهانی اظهار داشت: امسال برای همه ما سال سرنوشت‌سازی است. از یک طرف تیم ملی با توجه به شرایطی که دارد، خودش را آماده می‌کند تا عملکرد مناسبی را در جام جهانی ارائه کند. از طرف دیگر، برای ما بازیکنان هم مهم‌ترین سال زندگی فوتبالی‌مان است. همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا در فهرست نهایی سرمربی تیم ملی قرار بگیریم و بتوانیم از فرصت‌هایی که به دست‌مان می‌آید، استفاده کنیم. همه ما می‌خواهیم هم عضوی از تیم ملی در جام جهانی باشیم و نقشی در موفقیت تیم ملی ایفا کنیم و هم با درخشش در جام جهانی آینده فوتبالی‌مان را بسازیم.

وی درباره وضعیت تیم ملی و حضور در تمرین ریکاوری اخیر این تیم، گفت: تعهد به کار و نظمی که به لحاظ حرفه‌ای در کادر فنی و مجموعه تیم ملی وجود دارد، در کنار امکاناتی که در مجموعه PEC فراهم است، باعث شده بازیکنان با خیال راحت در این تمرینات شرکت کنند. این موضوع در نهایت به سود تیم ملی و تیم‌های باشگاهی است. من خودم زمانی که مصدوم بودم، سه ماه زیر نظر کادر تیم ملی و با امکاناتی که فراهم شده تمرین کردم و هیچ دغدغه و دل نگرانی نداشتم. بعد از درمان آن مصدومیت، خوشبختانه هیچ مشکل دیگری نداشتم و توانستم دوباره به آمادگی برسم. 

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان یادآور شد: با وجود شرایط خوبی که تیم ملی دارد، فکر می‌کنم تیم ملی همیشه به حمایت نیاز دارد. هر چقدر کشور از تیم ملی حمایت کند، باز هم جای حمایت بیشتر وجود دارد. من مطمئنم اگر برنامه‌های کادر فنی و سرمربی تیم ملی انجام شود و بازی‌های دوستانه خوبی داشته باشیم، تیم ملی ایران می‌تواند به احترام و اعتبارش در فوتبال دنیا اضافه کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار