حق‌شناس: بازیکنان سپیدرود هنوز به خودباوری نرسیده‌اند

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت اعتقاد دارد بازیکنان این تیم هنوز به خودباوری لازم نرسیده‌اند.

سهیل حق‌شناس در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره شکست ۲ بر یک تیم سپیدرود مقابل گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: بازی بدی انجام ندادیم. از نظر فنی  خیلی خوب کار کردیم، اما متأسفانه بازیکنان ما مانند بازی‌های گذشته هنوز به خودباوری لازم نرسیده‌اند. بازیکنان ما درگیر استرس و عدم خودباوری هستند و همه دغدغه کادرفنی نیز همین است که در زدن ضربه آخر با بازیکنان کار کند تا این مشکل برطرف شود. 

وی ادامه داد: در دیدار مقابل گسترش فولاد بازی بسیار خوبی در نیمه دوم انجام دادیم و حتی یک موقعیت نصف و نیمه هم به حریف ندادیم، اما همان‌طور که گفتم متأسفانه در زدن ضربه آخر دقت لازم را نداشتیم. به امید خدا تلاش می‌کنیم با تمریناتی که انجام ‌می‌دهیم خودباوری لازم را به بازیکنان تزریق کنیم تا در دیدار هفته نوزدهم مقابل پیکان نتیجه خوبی کسب کنیم. 

مربی تیم سپیدرود در مورد دیدار روز پنجشنبه این تیم برابر پیکان، تصریح کرد: همه تیم‌ها در لیگ برتر خوب هستند. به نظرم اگر ما بتوانیم خودمان را پیدا کنیم در این دیدار می‌توانیم طلسم ناکامی در دیدارهای خارج از خانه را بشکنیم. پیکان هم چند هفته است که موفق به پیروزی نشده و مانند ما تحت فشار است. ما در نیم‌فصل اول موفق شدیم این تیم را شکست دهیم و این می‌تواند به ما کمک زیادی در این بازی کند. به امید خدا ما برای انجام یک بازی خوب به زمین می‌رویم و تلاش می‌کنیم با امتیاز زمین را ترک کنیم. 

حق‌شناس در پایان با بیان اینکه سپیدرود در چند پست ضعف دارد، گفت: امیدوارم با شناختی که علی کریمی از لیگ برتر دارد، بتوانیم چند بازیکن خوب را در پست‌های مورد نیاز جذب کنیم. ما به دنبال یک دفاع وسط و چند بازیکن دیگر هستیم،‌ اما تاکنون هر کسی به تمرینات آمده نتوانسته رضایت کادرفنی را جلب کند. به امید خدا تا چند روز آینده سعی می‌کنیم بازیکنان مورد نیاز را به خدمت بگیریم. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار