آلگری: حق کالیاری نبود که به یوونتوس ببازد

سرمربی یوونتوس از پیروزی تیمش در خانه کالیاری ابراز خرسندی کرد اما در عین حال اذعان داشت که شکست هم حق حریف نبوده است.

، یوونتوس شب گذشته (شنبه) بیستمین بازی‌اش در این فصل سری A را به زحمت و با تنها یک گل در خانه کالیاری برد که این بازی تحت تأثیر دو حادثه جنجالی واقع شد. با این پیروزی یک گله که به لطف گلزنی فدریکو برناردسکی حاصل شد، بیانکونری فاصله یک امتیازی‌اش با ناپولی صدرنشین را حفظ کرد و در عین حال اختلاف خود با نزدیک‌ترین تعقیب کننده‌اش یعنی اینتر را به ۸ امتیاز افزایش داد.

آلگری پس از بازی به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: ما آن‌طور که باید واکنش نشان ندادیم. نیمه دوم بازی فیزیکی‌تر بود. به هر حال چیزی که اهمیت دارد این است که ما دست پر به خانه برمی‌گردیم، پس من بابت این پیروزی به بازیکنانم تبریک می‌گویم چون ما هنوز هم در یکقدمی ناپولی هستیم و از اینتر و رم فاصله گرفته‌ایم.

جنجالی‌ترین حادثه بازی بعد از گلزنی برناردسکی بود که طی آن این مهاجم ایتالیایی بازیکن حریف، سیمونه پادوین را در محوطه جریمه بانوی پیر شارژ کرد اما به سود تیم میزبان پنالتی اعلام نشد.

آلگری با اشاره به آن اتفاق ادامه داد: بعد از آنکه یک بر صفر پیش افتادیم، ما می‌توانستیم گل‌های بعدی را هم بزنیم یا حداقل به جای اینکه به کالیاری اجازه خلق موقعیت برای زدن گل تساوی را بدهیم، کنترل بیشتری بر بازی داشته باشیم. به نظر من کالیاری امروز حقش نبود که ببازد. کمک داور ویدئویی ابزاری است که قرار بود باعث کم کردن جنجال‌ها شود اما در عوض استفاده از این تکنولوژی باعث افزایش جنجال و حواشی بازی شده است، چون مردم دیگر تصمیم داوران را نمی‌پذیرند. یوونتوس در این فصل به خوبی به وظیفه‌اش عمل کرده است. ما در سری A تیم دوم هستیم، به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان و به مرحله نیمه نهایی جام حذفی صعود کرده‌ایم.

سرمربی ایتالیایی یوونتوس درباره وضعیت مهاجم آرژانتینی تیمش، پائولو دیبالا که به نظر می‌رسید دچار کشیدگی همسترینگ شده است نیز عنوان کرد: نمی‌دانیم وضعیت مصدومیتش در چه حدی است اما معاینات لازم روی او صورت خواهد گرفت. خوشبختانه از الان دو هفته استراحت داریم و او در این مدت فرصت بیشتری برای تجدید قوا دارد و امیدواریم که این استراحت به او کمک کند با انرژی بیشتری در هفته‌های پایانی فصل بازی کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار