توفیقی: پس از اظهار نظر عجیب برانکو، بازیکن ما را محروم کردند؛ باید مواظب فردوسی‌پور هم باشیم

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت که پس از اظهارنظرهای عجیب سرمربی رقیب‌مان، کمیته انضباطی سرور جپاروف را محروم کرد.

، پندار توفیقی در گفت‌وگو با رادیو جوان در خصوص محرومیت سرور جپاروف از سوی کمیته انضباطی گفت: آن چیزی که در کمیته انضباطی رسانه‌ای شد، دستور موقت برای محرومیت جپاروف بوده و مکتوب چیزی به باشگاه داده نشده است. طبیعتا ما نسبت به این حکم موضع‌گیری کردیم. خطای معمولی صورت گرفته و اگر خطا سنگین بود، داور این بازیکن را اخراج می‌کرد. جپاورف سه اخطاره شده و بازی بعدی را از دست داد. ضمن اینکه کارشناسان داوری هم به اظهارنظر در این باره پرداخته‌اند.

وی ادامه داد: یک هفته بعد، عادل فردوسی‌پور در برنامه نود بخشی از برنامه را به این موضوع اختصاص داده و می‌گوید جپاروف عمدی کاری انجام داده تا بتواند نزد خانواده‌اش برود. فردوسی‌پور علاوه بر لب‌خوانی به قابلیتی رسیده که ذهن‌ها را بخواند. باید مواظب باشیم در ورزشگاه‌ها که فردوسی‌پور ذهن‌ها را نخواند. در ادامه، سرمربی رقیب ما در اظهارنظر عجیب و غریب به کمیته انضباطی می‌گوید که جپاروف را محروم کنید. او مرثیه سرایی می‌کند که چرا بازیکن ما محروم نشده است؟ نتیجه این صحبت‌ها دستور موقت کمیته انضباطی بود که از نظر ما غیرقانونی است. هر چند احترام می‌گذاریم و فردا به این کمیته خواهیم رفت. امیدوارم محرومیت جپاروف را بردارند تا از این بازیکن در دیدار برابر سایپا استفاده کنیم.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که چقدر احتمال دارد محرومیت جپاروف بخشیده شود، گفت: تصمیمی است که گرفته شده است. اگر عقلانی نگاه کنند، لج و لج‌بازی صورت نگیرد و گروکشی نکنند، باید محرومیت برداشته شود. سر استقلال را زیاد بریده‌اند، نمونه‌اش محرومیت تماشاگران استقلال بوده است. هر کسی در این چند سال هر کاری می‌کرد، مهدی رحمتی چهار جلسه محروم می‌شد!

توفیقی در خصوص بحث جذب مهاجم خارجی تصریح کرد: پیش از ۱۰ بازیکن تمام کننده مدنظر شفر بوده و او بازی‌های‌شان را دیده است. با سه، چهار بازیکن صحبت شده و در حال نهایی کردن کارها هستیم تا در تست‌های پزشکی شرکت کرده و بهترین را انتخاب کنیم. اگر بازیکنی بگیریم، قطعا بازیکنی از ما جدا خواهد شد. در یکی دو روز آینده، لیست فروش باشگاه اعلام خواهد شد. ضمن اینکه برای برخی از بازیکنان‌مان نیز پیشنهادی رسیده تا بحث جا به جایی صورت بگیرد.

وی در رابطه زمان حضور میگوئیل دستیار جامائیکایی شفر در کادر فنی گفت: کارهای او در وزارت خارجه در حال انجام شدن است. با توجه به اینکه، پاس میگوئیل برای کشور دیگری است، تلاش می‌کنیم کارهای او را برای حضور در ایران انجام دهیم.

معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره تمدید قرارداد شفر عنوان کرد: قرارداد شفر یک و سال و نیمه است و در استقلال خواهد ماند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار