لایق: عدم دعوت از توکلیان و دودانگه پشت پرده نداشت

دبیر فدراسیون کشتی گفت: خطر تعلیق تنها برای کشتی نیست و ورزش کشور هم در خطر تعلیق قرار دارد.

رضا لایق در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص این که چرا توکلیان و دودانگه به عنوان مربیان تیم ملی کشتی آزاد انتخاب نشدند، اظهار داشت: عدم دعوت توکلیان و دودانگه دلیل خاصی نداشت. وقتی کادر تیمی تغییر می‌کند نباید عنوان شود که پشت‌پرده‌ای وجود داشته است و فعلا قرار بر این شده که با مربیانی که دعوت به همکاری شده‌اند ادامه بدهیم.

وی در مورد شایعاتی مبنی بر این که حذف توکلیان و دودانگه به اتفاقات حاشیه‌ای که در مسابقات جهانی فرانسه رخ داده ربط دارد، گفت: در فرانسه اتفاق خاصی رخ نداده که بخواهیم بگوییم عدم دعوت از توکلیان و دودانگه به آن اتفاقات مربوط است. تیم ملی در مسابقات جهانی فرانسه نتوانست نتیجه خوبی بگیرد اما مربیان این تیم تلاش خودشان را هم انجام داده‌ بودند اما نتوانستند نتیجه خوبی کسب کنند.

لایق در پاسخ به این سوال که پس از مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد چه کسی سرمربی تیم ملی خواهد شد، گفت: شورای فنی و فدراسیون کشتی در حال بررسی گزینه‌های مختلف برای سرمربیگری تیم ملی هستند. البته این موضوع بررسی شده بود که به یک نتیجه مشخص ختم نشد. بنابراین خادم خواست که تا انتخاب مربی مورد نظر مسئولیت فنی تیم ملی را بر عهده بگیرد.

دبیر فدراسیون کشتی در مورد این که احتمال تعلیق کشتی ایران به کجا انجامید، اظهار داشت: همچنان احتمال تعلیق کشتی ایران وجود دارد. نگرانی همه در خصوص این موضوع زیاد شده اما ما همچنان رایزنی‌های خودمان را انجام می‌دهیم. چون خطر تعلیق تنها برای کشتی نیست و ورزش کشور هم در خطر تعلیق قرار دارد. نامه اتحادیه جهانی به فدراسیون کشتی ارسال شده و خادم هم دو نشست با لالوویچ داشته است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار