حدادی: تمرینات با مربی آمریکایی را استارت می‌زنم؛ می‌خواهم چند مدال خوش‌رنگ دیگر کسب کنم

پرتابگر دیسک ایران از آغاز تمریناتش زیر نظر مربی آمریکایی از اواخر دی ماه در کیش خبر داد.

و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، احسان حدادی، پرتابگر دیسک ایران که با هدف انجام تمرینات آماده سازی برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا در اردوی کیش به سر می برد به تهران بازگشته و ادامه تمریناتش را در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران پیگیری می‌کند.

وی در خصوص برنامه‌های آینده اش برای برگزاری اردوهای تدارکاتی اظهار داشت: به همراه ایگور مزگوف، ماساژور و فیزیوتراپم اردوی مناسب و مطلوبی در منطقه آزاد کیش سپری کردیم و به تهران آمدیم تا یکبار دیگر برای ادامه تمرینات به کیش بازمی‌گردیم. در این فاصله زمانی با مک ویلکینز به مذاکره پرداختیم و قرار است ۲۹ دی ماه او در کیش برای ادامه تمرینات به ما ملحق شود و تمرینات تخصصی و زمستانی را زیر نظر او پیگیری کنم.

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن گفت: برگزاری اردوهای تدارکاتی و تمرینات صحیح زمستانی در ورزش دوومیدانی مهمترین نکته قابل توجه در آماده سازی ورزشکاران برای فصل مسابقات است. از این‌رو با تمام تلاش و دقت زیر نظر ویلکینز و مزگوف این دوره تمرینی را سپری می‌کنم و با توکل به خدا فصل پرباری را در سال آینده رقم خواهم زد. قصد دارم چند مدال خوش‌رنگ دیگر را هم به افتخاراتم اضافه کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار