دعوت از سلطانی‌فر، تاج و نمایندگان مجلس برای حضور در جشن قهرمانی مس سونگون

باشگاه مس سونگون ورزقان برای برگزاری جشن قهرمانی لیگ برتر فوتسال از وزیر ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون فوتبال و نمایندگان مجلس شورای اسلامی دعوت کرده است.

کاظم سلیمانی دبیر کمیته فوتسال در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره برگزاری جشن قهرمانی تیم مس سونگون در هفته پایانی لیگ برتر فوتسال که روز جمعه هفته جاری برگزار می‌شود، اظهار داشت: همه چیز برای برگزاری هفته پایانی فراهم است. ما هم  جشن قهرمانی را در تبریز برگزار خواهیم کرد و مقامات زیادی هم به این جشن دعوت شده‌اند. 

وی در مورد اینکه چه کسانی در این جشن شرکت خواهند کرد، گفت: مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال و مدیرعامل کل شرکت مس و چند تن از نمایندگان مجلس در این جشن حضور خواهند داشت. ضمن اینکه مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان نیز از سوی باشگاه مس سونگون به این مراسم دعوت شده و قرار است او هم در جشن قهرمانی لیگ برتر فوتسال شرکت کند. 

دبیر کمیته فوتسال یادآور شد: محمد ناظم‌الشریعه و علی صانعی  سرمربی تیم ملی و سرمربی تیم المپیک کشورمان نیز در این مراسم حضور خواهند داشت. همچنین باشگاه مس سونگون از محمد شریعتمداری وزیر صنعت و معدن نیز دعوت کرده که در این مراسم شرکت کند. 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار