کلوپ: تمام تلاشم را کردم که کوتینیو را در لیورپول نگه دارم

سرمربی تیم فوتبال لیورپول اعتراف کرد که بال برزیلی سابق تیمش از چندین ماه قبل خواهان ترک آنفیلد و رفتن به نوکمپ بوده است.

، اتفاقی که تابستان سال ۲۰۱۷ قرار بود رخ دهد و ممکن نشد، سرانجام در بازار نقل و انتقالات ژانویه سال ۲۰۱۸ محقق شد و بارسلونا توانست فیلیپه کوتینیو را از چنگ لیورپول درآورد.

یورگن کلوپ پس از جدا شدن بازیکن برزیلی‌اش که تابستان امسال با پافشاری او در آنفیلد ماند، اعتراف کرد که او از پایان فصل گذشته می‌خواست به آبی‌و‌اناری‌های کاتالونیا ملحق شود، اتفاقی که شب گذشته با عقد قرارداد ۵ و نیم ساله میان او و پیشتاز کورس قهرمانی لالیگا در فصل جاری رخ داد.

کلوپ درباره کوتینیویی که رقم پایه قراردادش با بارسلونا ۱۲۰ میلیون یورو و شامل ۴۰ میلیون یورو پاداش می‌شود به سایت باشگاه لیورپول گفت: فیلیپه در صحبت‌هایش با من، مالکان باشگاه و حتی هم‌تیمی‌هایش اصرار داشت که این جابجایی اتفاقی است که برای رخ دادن آن مصمم است. با وجود آنکه ما توانستیم یک نیم فصل او را نگه داریم و در تابستان مانع رفتنش شویم اما باز هم امیدوار بودیم که بتوانیم او را متقاعد کنیم اینجا بماند و بخشی از نیاز‌های تیم ما را برطرف کند.

سرمربی آلمانی لیورپول ادامه داد: من می‌توانم به هواداران لیورپول بگویم که ما به عنوان یک باشگاه هر کاری از عهده‌مان برمی‌آمدT انجام دادیم تا کوتینیو را متقاعد کنیم که ماندن در لیورپول همان‌قدر جذاب است که رفتن به اسپانیا اما او صد درصد مطمئن بود که آینده‌اش در بارسلونا است و این کار به نفع خانواده‌اش هم هست. بازی در بارسلونا رؤیای او است و من مطمئنم که او برای ما چیزی نمانده بود که با آن بتوانیم نظر کوتینیو را برای ماندن در اینجا جلب کنیم.

کلوپ در پایان از کوتینیو به خاطر کارهایی که برای لیورپول انجام داده است تشکر کرد و اظهار داشت: فیلیپه در طول ۵ سال حضورش در لیورپول خدمات فوق‌العاده‌ای به باشگاه ارائه کرد و در کمال تأسف او نمی‌خواست این دوران را تمدید کند. با این حال رابطه‌ای که ما با او داریم خوب است و برایش آرزوی موفقیت می‌کنیم. با وجود اینکه ما با رفتنش در بازار تابستانی مخالفت کردیم، او در تمام بازی‌ها نسبت به کمک کردن به ما برای بردن بازی‌های‌مان، ارائه عملکرد خوب و انجام تمرینات سخت در زمین تمرینی ملوود، متعهد بود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار