ونگر: جام حذفی انگلیس را جدی می‌گیریم

سرمربی آرسنال در بازی با ناتینگام فارست به برخی از بازیکنانش استراحت می‌دهد.

، آرسن ونگر، سرمربی آرسنال در آستانه بازی تیمش با ناتینگام فارست در دور سوم جام حذفی انگلیس ادعا کرد در این رقابت به برخی از بازیکنان اصلی خودش استراحت خواهد داد.

 او گفت: ۶، ۵ بازیکن ما مصدوم هستند، با این حال شاید به برخی از بازیکنان اصلی استراحت بدهم. بازی با ناتینگام را جدی می‌گیریم چون می‌دانم چه رقابت سختی پیش‌رو داریم. بعد از بازی روز یکشنبه،  چهارشنبه با چلسی باید روبرو شویم. یکشنبه هفته بعد هم باید به مصاف بورنموث برویم. یعنی تنها ۴ روز بین این بازی و جدال با چلسی فرصت داریم. فاصله بین بازی با چلسی و رقابت بعدی ما در لیگ هم کوتاه است. چندبازیکن ما که چهارشنبه گذشته برابر چلسی بازی کردند در بازی روز یکشنبه حاضر خواهند بود. فصل پیش در این جام ما با سیتی در نیمه نهایی و با چلسی در فینال بازی کردیم. این یعنی تیم های بزرگ انگلیس جام حذفی را جدی می‌گیرند.

 او در ادامه افزود:  تیم‌های بزرگ در همه تورنمنت‌ها با تمام قوا بازی می‌کنند. گاهی مواجه با تیم‌های سطح پایین‌تر، سخت تر از بازی با تیم های لیگ برتر است؛ بخصوص در ایام فشرده کریسمس. تیم‌های دسته‌های پایین‌تر همه نیروی خودشان را صرف یک رقابت با تیمی از لیگ برتر می‌کنند اما قوای تیم‌های لیگ برتر به خاطر تمرکز روی لیگ در جام حذفی تحلیل می‌رود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار