والورده: کوتینیو؟ درباره بازیکنی که هنوز به بارسلونا تعلق ندارد حرف نمی‌زنم

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا از تأیید قطعی شدن پیوستن ستاره برزیلی لیورپول به جمع شاگردانش خودداری کرد.

، ارنستو والورده در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا شب (یکشنبه) بارسلونا برابر لوانته در هفته هجدهم لالیگا درباره مسائل مختلفی از جمله نیمکت‌نشینی جرارد دئولوفئو، احتمال بازگشت او به سری A، وضعیت عثمان دمبله و آمادگی او برای بازگشت به ترکیب بارسا و شایعه انتقال قریب الوقوع کوتینیو از لیورپول به بارسلونا صحبت کرد.

والورده درباره دئولوفئو و نیمکت‌نشینی‌های متوالی او گفت: نیازی نیست که من به بازیکنانم بگویم چه کاری باید انجام دهند یا نه. دئولوفئو بازیکن ماست. او به ما تعلق دارد و باید بجنگد و سخت کار کند تا وضعیتش را تغییر دهد. او بازیکن مصممی است که در برخی مقاطع برای ما خوب کار کرده، اما در حال حاضر من سایر بازیکنان را ترجیح می‌دهم. این اما به معنای آن نیست که من با دئولوفئو مشکل دارم، بلکه مسئله انتخاب است که آن را یک مربی با توجه به اقتضای تیم تشخیص می‌دهد.

سرمربی بارسلونا درباره آماده شدن عثمان دمبله برای بازگشت به ترکیب بارسلونا و بازی در لالیگا نیز تأکید کرد: در تیم من همه بازیکنان شانس بازی در ترکیب اصلی را دارند، اما من پیش از این هم گفته‌ام که ما باید در مورد دمبله محتاطانه عمل کنیم و او باید دوباره خودش را با شیوه و ریتم بازی تیم وفق دهد. چیزی که هواداران می‌خواهند، جدا از داشتن بازیکنان خوب، دیدن پیروزی و بازی‌های خوب تیم‌شان است.

وی درباره کوتینیو و انتقال احتمالش به بارسلونا هم اظهار داشت: کوتینیو بازیکن فوق العاده‌ای است درست مانند بسیاری از بازیکنان بزرگ دیگری که این روزها وجود دارند، اما من ترجیح می‌دهم درباره ارزش بازیکنانی که دارم صحبت کنم نه بازیکنانی که به ما تعلق ندارند. منظورم این نیست که ما برای دیگر بازیکنان بزرگی که در دنیا هستند، احترام قائل نیستیم بلکه می‌گویم ما در تیم خودمان هم بازیکنان بزرگی داریم.

بارسلونا فردا از ساعت ۱۸:۴۵ به وقت تهران میزبان لوانته خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار