مدیربرنامه‌های جپاروف: رأی کمیته انضباطی بی‌رحمانه است؛ به پرونده برانکو هم رسیدگی کنند!

مدیربرنامه‌های هافبک ازبکستانی تیم فوتبال استقلال به محرومیت یک ماهه این بازیکن که از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در نظر گرفته شده است، واکنش نشان داد.

علیرضا احمدپور، مدیربرنامه‌های سرور جپاروف در گفت‌وگو با  خبرنگار ورزشی ، درباره محرومیت این بازیکن توسط کمیته انضباطی اظهار داشت: رأی کمیته انضباطی بی‌رحمانه است، چون جپاروف عمداً به بازیکن استقلال خوزستان ضربه نزد. متأسفانه این کمیته تحت تأثیر برخی رسانه‌های خاص قرار گرفته است که مدام به موضوع برخورد جپاروف با بازیکن استقلال خوزستان تأکید می‌کردند.

«چرا برخی رسانه‌ها به استفاده پرسپولیس از یک بازیکن غیرقانونی اشاره نمی‌کنند؟»، وی با بیان این پرسش افزود: برانکو ایوانکوویچ پس از پایان بازی با نفت تهران داور چهارم را هُل داد و همان‌طور که کمیته انضباطی خیلی زود به پرونده جپاروف رسیدگی کرد، بهتر است به این پرونده هم رسیدگی کند.

مدیربرنامه‌های هافبک ازبکستانی تیم فوتبال استقلال در خاتمه تصریح کرد: نمونه برخورد سرور جپاروف با بازیکن استقلال خوزستان در دیدار پرسپولیس - نفت تهران رخ داد و وحید امیری ضربه‌ای به بازیکن حریف زد، اما داور با او برخوردی نکرد. با این شرایط باید محرومیتی مشابه جپاروف برای امیری در نظر گرفته شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار