رهبر: کیفیت فنی مشکی‌پوشان بسیار بالا رفته است

مدیرفنی تیم فوتبال مشکی‌پوشان از عملکرد این تیم در نیم فصل دوم لیگ برتر ابراز رضایت کرد.

آرمین رهبر در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی , درباره عملکرد تیم فوتبال مشکی‌پوشان خراسان در نیم‌فصل دوم لیگ برتر اظهار داشت: طبق نظر همه کارشناسان کیفیت فنی تیم مشکی‌پوشان در سه هفته اخیر بسیار بالاتر رفته است و تیم ما خوب بازی می‌کند. در بازی مقابل پارس جنوبی هم به دلیل اشتباهات داوری که در دقایق آخر برای حریف پنالتی گرفت، نتیجه را واگذار کردیم.

وی ادامه داد: در حال سپری کردن روندی رو به رشد هستیم و خدا را شکر الان شرایط خوبی داریم. علاوه بر این تیم مدیریتی باشگاه هم دارد خوب کار می‌کند و سعی می‌کند همه را راضی نگه دارد. ما موفق شده‌ایم چند بازیکن جدید مثل زامهران و فرامرزی را نیز جذب کنیم که کمک زیادی به تیم‌مان خواهند کرد.

مدیر فنی تیم فوتبال مشکی‌پوشان درباره بازی روز جمعه این تیم مقابل پرسپولیس اظهار داشت: فکر می‌کنم روز جمعه و در بازی مقابل پرسپولیس روز بزرگی خواهیم داشت. با همه احترامی که برای پرسپولیس قائل هستیم, اما برای‌ ما فرقی نمی‌کند مقابل چه تیمی به میدان می‌رویم، چرا که در نیمه پایین جدول امتیاز تیم‌ها نزدیک به هم است و ما به همین دلیل نیاز به کسب امتیاز در این بازی و تمام بازی‌های دیگر داریم. مقابل فولاد هم که تیم دوم جدول بود, تیم برتر میدان بودیم و انگار داشتیم در مشهد بازی می‌‌کردیم.

وی درباره منتفی شدن حضور قاسم دهنوی در تیم مشکی‌پوشان نیز تصریح کرد: در فصل نقل‌وانتقالات طبیعی است که باشگاه با بازیکنان زیادی وارد مذاکره شود و  با بعضی از آنها به توافق نرسد. ما برای قاسم دهنوی آروزی موفقیت داریم.

رهبر با اشاره به وضعیت حنیف عمران‌زاده خاطرنشان کرد: حنیف دارد به روزهای خوبش بر می‌گردد. او در چند دقیقه پایانی بازی با فولاد هم به میدان رفت و برای اینکه بتواند به آمادگی صددرصدی برسد, کادر فنی برای او برنامه‌های ویژه‌ای دارد. حنیف انگیزه‌ بسیار بالایی دارد و امیدواریم با تجربه‌ای که دارد به تیم بیش از این کمک کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار