واکنش علی مرادی به گزارش سور و سات عجیب نامزد دبیرکلی کمیته ملی المپیک

یکی از نامزدهای دبیرکلی کمیته ملی المپیک به گزارشی که امروز (شنبه) در خبرگزاری تسنیم منتشر شده بود، واکنش نشان داد.

علی مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در واکنش منتشر شده در با عنوان «سور و سات عجیب نامزد دبیرکلی کمیته ملی المپیک برای رأی‌آوردن با کمک نماینده مجلس» اظهار داشت: ابتدا باید از هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک و شخص کیومرث هاشمی، رئیس کمیته که اتنخابات این دوره را سر وقت برگزار کردند. شایعاتی در خصوص مهندسی سدن این انتخابات مطرح می‌شود که در واقع اینگونه نیست. ما هم در جهت شفاف‌سازی از تعدادی از اعضای مجمع دعوت کردیم تا هم‌اندیشی در آستانه انتخابات داشته باشیم.

وی افزود: برخی از اعضا اعلام کردند که بهتر است این هم‌اندیشی‌ها به این صورت گروهی نباشد و به همین دلیل جلسه امروز منتفی شد.

نامزد دبیرکلی کمیته ملی المپیک ادامه داد: بله، من از دوستان دعوت کرده بودم، چرا که همگی معتقدیم شفاف‌سازی لازم است تا شائبه‌های مربوط به مهندسی شدن انتخابات از بین برود.

مرادی عنوان کرد: شأن اعضای مجمع، یک ناهار یا شام نیست و همگی آنها از شخصیت بالایی برخوردار هستند.

وی در پاسخ به این سوال که اگر رای لازم را از مجمع بگیرد، تکلیف ریاست فدراسیون وزنه‌برداری چه خواهد شد؟ اظهار داشت: در این باره ابتدا باید بگویم که امیدوارم اعضای مجمع به من اعتماد کنند. من برنامه‌هایم را داده‌ام و هر زمان که چنین اتفاقی رخ بدهد، آن زمان تصمیم لازم را خواهم گرفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار